Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:09



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 mar 2018, 18:40 
*

Rejestracja: 07 mar 2018, 18:38
Posty: 5
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd: Speedfight 2
Imię: Alan
Witam, wiem że było mase podobnych tematów, ale mam pare dodatkowych pytań które mi wiercą dziure w głowie. A więc tak, posiadam speeda 2 iron-x z 2006(7) roku, nie pamiętam dokładnie: https://imgur.com/a/acZk7
-Posiadam wydech z Tecnigasa i tutaj potrzebuje pomocy, jaki to dokładnie model? Next-R? https://imgur.com/a/acZk7
-Dzwon sprzęgła Stage6 WingCooler 107mm (DO tego oryginalne sprzęgło)
-WARIATOR TOP RACING SV1
-Zawód membranowy wymieniany na nowy + gaźnik
-Rolki top racing 4.5g
-Pasek DAYCO za 70zł

A więc tak, od 0 do 10 mój skuter strasznie muli, na piasku nawet kolo się nie ruszy. Pod górkę to muszę nawet zejść ze skutera żeby wjechał. Jak już pojadę ponad te 10 to rozpędza się bez problemu do 90 zostawiając za sobą inne skutery.
I moje pytanie: Jakie sprężynki sprzęgła? i jaka centralka? Teraz będę mieć około 100zł to mogę "zaszaleć" :twisted: i nie chciałbym kupić jakiejś złej. Niby wiem, że nie wyreguluje napędu przez internet i trzeba testować, ale nie chce chybić w zakupie 100 procentowo. Jak dam manetkę w dół przy 20km/h i pociągnę kierownice w góre to staje na koło, ale potem skuter nie ma mocy żeby utrzymać w powietrzu

2 pytanie: Jak kupie sobię Filtr powietrza Revo S-Type to muszę powiększyć dysze? Chodzi mi tu bardziej o tuning wizualny bo czytałem ze filtr powietrza mało da, ewt. lepszy "odgłos".

Z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 07 mar 2018, 19:05 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Komplet sprężynek polini (50zł) na początek, być może masz za ciężkie rolki skoro dalej ma muła. Koplet s6 rolek ok 65zł to daje ci 115+-.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 07 mar 2018, 19:15 
*

Rejestracja: 07 mar 2018, 18:38
Posty: 5
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd: Speedfight 2
Imię: Alan
A co myślisz o sprężynkach Top Racing, czytałem że jakościowo jest okej, a cena to połowa tej S6.
I jak bym brał to jaki + i jaka centralka?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 07 mar 2018, 21:04 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
No tuning wymaga kosztów, top racing są mierne jakościowo. Nie wiem o co chodzi z +, w komplecie masz 4x3szt razem 12szt. Centralkę zostawiłbym seryjną.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 07 mar 2018, 22:23 
*

Rejestracja: 07 mar 2018, 18:38
Posty: 5
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd: Speedfight 2
Imię: Alan
A jak bym nie chciał kupować zestawów? To centralka jaka?? A spręzynki niebieskie polini +50 będą okej?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 07 mar 2018, 23:01 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Nie wiem czy będą, albo się bawi w tuning albo nie... Ew. zleć komuś regulację napędu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 mar 2018, 13:37 
*

Rejestracja: 07 mar 2018, 18:38
Posty: 5
Lokalizacja: Szczecin
Pojazd: Speedfight 2
Imię: Alan
Bo jednak chciałem jeszcze żeby zostało trochę kasy i potem kupic sprzęgło
Osobne spręzynki mozna kupic za 50zl (centralka i małe) zamiast 115 tylko nie wiem jakie wybrać




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 mar 2018, 15:14 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Do serii sport sprzęgło? Toć ludzie na serii latają na kole :lol: :lol: Perfekcyjna regulacja jest kluczem do sukcesu a nie części za fortunę. W napęd inwestuj. 70cc wpakuj to więcej da niż te sprzęgło. Ja już wyraziłem się na temat sprezynek/centralki, zrobisz jak zechcesz. Kupisz za 27zł 3szt polini a okażą się za miękkie/twarde i kolejny hajs wpakujesz. Niestety na rolkach już trochę więcej wyjdzie.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy