Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 18:29



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 gru 2017, 23:09 
*

Rejestracja: 09 wrz 2017, 22:58
Posty: 125
Pojazd: Cagiva Mito

Ostrzeżenia: 1
Dokladnie... Stary, gdybym ja mialbym sie poddac przy kazdej (doslownie) przeszkodzie w Mito, to nawet bym pewnie nie wystartował :D tak wiec, glowa do gory i tyle :D A dla pocieszenia, przyszla mi paczka z wloch a w niech Twoje silikony :D Wiec przednie zawieszenie mozesz skladac :D

Glowa do gory i jedziesz z tematem... nie skonczysz w tym roku, to w nastepnym :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 12 mar 2018, 18:30 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 gru 2014, 21:57
Posty: 86
Lokalizacja: Okolice Wadowic
Pojazd: Honda CB1 400cc R4
Imię: Damian
Mam dla Was bardzo złą wiadomość, niektórzy pewnie wiedzą o co chodzi bo widzieli ogłoszenia ...
Gilera została sprzedana!
Powodów było kilka, głównym było kupno samochodu, co prawda do prawa jazdy zostało mi jeszcze pół roku ale trafiła się "okazja" tfuu...
Na forum powinien się pojawić jeszcze dziś projekcik niemieckiego pancernego czołgu: Audi 80 B4 Avant 1.9TDI 1z <3

Jednak... jest jedno malutkie ale ....
Gilera może i owszem jakiś czas temu została sprzedana, ale trafiłem na pewnego ciekawego człowieka. Kiedy pierwszy raz zadzwonił do mnie, myślałem że gościowi totalnie odbiła szajba! :shock: kilka godzin później okazało się że jednak jest naprawdę pozytywną osobą i w żadnym wypadku nie kłamał!

Widział już wcześniej wszystkie moje projekty i kiedy zobaczył że Gilera idzie na sprzedaż z powodu braku gotówki, postanowił uratować nie tylko motocykl ale i też projekt! Był pod wrażeniem tego że: "w tak młodym wieku odpier****m takie cuda z motocyklami"

A więc motocykl stoi nadal u mnie w garażu, dostałem pieniądze jakie chciałem za niego, udało się załatwić co trzeba było i jak na razie lecimy z tematem!

Michał będzie pokrywał wszystkie koszta związane z naprawą, MX-R'ka po renowacji pójdzie w jego ręce ale podobno będę miał możliwość odkupienia jej!

Na chwilę obecną staramy się załatwić sprawę regeneracji wału, a w przyszłym miesiącu być może wybierzemy się po zapłon do Będzina ! ( chłopaki nadal lecą w kule)

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to śmiało można pisać!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 mar 2018, 20:05 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 maja 2012, 20:41
Posty: 746
Lokalizacja: Wyszków
Pojazd: Tgb 101S
Pulsar, Całkiem ciekawy zwrot akcji wyszedł. :twisted: Mam nadzieje,że coś konkretnego z tego wyjdzie.




_________________

www.shop.mieloch.pl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 mar 2018, 22:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 gru 2014, 21:57
Posty: 86
Lokalizacja: Okolice Wadowic
Pojazd: Honda CB1 400cc R4
Imię: Damian
Mam coś mocniejszego niż powrót projektu!
Nigdy w życiu bym się nie spodziewał że będę posiadał u siebie w garażu tak rzadki motocykl... a tym bardziej że będę posiadać półtorej takiego motocykla! :lol:

Wczoraj znalazłem bardzo ciekawe ogłoszenie, szybka wiadomość do Michała i nie wierzę ! Podniecił się tak samo jak ja, pożyczył samochód i dziś rano pojechał w Polskę ... zrobił 400 km i o godzinie 21 był u mnie.

Ciekawi Was co przywiózł?

Spójrzcie na to!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie to nie są żarty!!!! Druga Gilera MX-R, jedna z nielicznych na świecie stoi w moim garażu :twisted:

Silnik jest kompletny, nie brakuje niczego oprócz tłoka, cylinder jest zatarty oraz wał do wymiany, lecz dostaliśmy drugą korbę która wygląda na bardzo zadbaną bez luzów. Mamy zapłon lecz raczej się go pozbędziemy bo Digitech po malych groźbach z mojej strony nagle stwierdził że mój zapłon jest gotowy od grudnia.

Czekamy aktualnie na to co wyjdzie z tym zapłonem, będziemy ewentualnie wysyłać wał do sprawdzenia, ściągniemy uszczelki z Włoch i lecimy z odpalaniem silnika!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 mar 2018, 17:07 
**

Rejestracja: 06 sty 2018, 10:51
Posty: 425
Lokalizacja: Dragany
Pojazd: Baotian bt49qt9 / Saxo VTS
Imię: Gerard
Dobra kolego . Zafascynowałeś mnie ! :lol: . Ja też muszę złożyć moją hondę :lol: . Jest to honda mb8 albo mb5 , nie wiem bo mam samą ramę z kołami , bakiem itp . Brakuje tylko silnika . Co ciekawe to też jest bardzo rzadki model . Silnik na szczęście podejdzie mi od mtx albo mbx ale części jest malutko :lol: Zresztą wklepcie sobie w internety to zobaczycie jak to wygląda :D . Jest nieładna ale bardzo oryginalna :wink: . Jak będziecie wiedzieć ze ktoś ma silnik od mbx, mtx do 250 pln to piszcze do mnie :lol:
Poza tym na olx jest silnik do Twojej gilerki :) . Pozdrawiam :lol:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 mar 2018, 16:08 
*

Rejestracja: 28 lis 2009, 17:50
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Senda & CPI SM
Imię: Mateusz
Widzę, że trochę pracy jeszcze przed Tobą, mam nadzieję, że uda Ci się szybko doprowadzić Gilerę do jazdy, sezon się zbliża :)




_________________

https://www.facebook.com/Derbi-Senda-MH ... 689824591/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 gru 2020, 15:00 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 gru 2014, 21:57
Posty: 86
Lokalizacja: Okolice Wadowic
Pojazd: Honda CB1 400cc R4
Imię: Damian
Cześć wszystkim!
Dawno mnie tutaj nie było. Forum też troszkę przymarło, ale dzieciaki teraz wolą grać niż dłubać przy motocyklach. Troszkę się u mnie w życiu pozmieniało, miałem prawie roczną przerwę od motocykli. Jednak mam już od dłuższego czasu stałą pracę, powolutku pnę się do przodu. Aktualnie jestem posiadaczem CBR 600 F3 1998. Jednak najciekawsze jest to że :
Mogę odkupić Gilerę... a tak właściwie to cały zestaw Giler :D
Pierwsza to ta którą znacie z tego wątku, druga to ta czerwona rama z częściami która była przedstawiona pod koniec projektu. Michałowi udało się jeszcze dokupić jedną SPRAWNĄ Gilere MX-R. Motocykl jest na chodzie, aczkolwiek potrzebuje porządnego dopieszczenia i wizualki.
Chcecie zobaczyć dalszą kontynuację projektu, odkupić te motockle od niego?
Powiedzmy, że złożymy dwa motocykle!. Jeden zrobimy na drogę, a drugi jako torówkę!

Obrazek

-- 05 gru 2020, 16:00 --

Czyżby zero zainteresowania tematem ?
Oficjalnie stałem się właścicielem tej ciekawej gromadki!
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Powolutku biorę się za remont generalny silnika. Niedługo możecie się spodziewać dalszych aktualizacji tematu.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy