Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 13:20



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 05 kwie 2018, 18:58 
*

Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:44
Posty: 12
Pojazd:
Witam od kilku lat jestem posiadaczem yamahy aerox oraz w przeszłości byłem stałym bywalcem tego forum, lecz zdecydowałem się założyć konto dopiero teraz ponieważ mam kilka ważnych pytań :) Mianowicie rox stoi 3 lata nieużywany i zdecydowałem się na jego sprzedaż oraz mały remont. Chodzi o cylinder, wymieniam go ponieważ kiedyś kolanko tłumika zahaczyło o dziurę na drodze i wyrwało i kolano i całą prawą śrubę mocowania tłumika w cylindrze. Próbowałem przewiercać, gwintować, ale nic z tego zbytnio nie wyszło, a pieniędzy na nowy cylinder nie miałem. Roxa tak sobie już stoi więc postanowiłem kupic nowy cylek i zastanawiam się nad TEC Eco 50 lub Tec Hq 50. Po za tym, w opisie piszę iż cylinder wymaga większej dyszy głównej, a nie mam pojęcia jakiej konkretnej więc proszę o pomoc. Jaki cylinder polecacie oraz jaką dyszę główną do niego dokupić ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 05 kwie 2018, 19:19 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Nie trzeba zwiększać, może o 2 jednostki ale tylko w przypadku tec HQ - miałem go i jest znacznie lepiej wykonany niż seria, trochę większe kąty ma, ale daleko mu do sportowego.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 kwie 2018, 19:38 
*

Rejestracja: 05 kwie 2018, 18:44
Posty: 12
Pojazd:
Dzięki z odpowiedź zastanawiam się jeszcze nad opcją motorforce eco 50, jest jakaś różnica w jakości, czy lepiej brać tańszego teca eco 50? Drugie pytanie to sama regulacja gaźnika PHBN, kiedyś się za to wziąłem lecz zostawiłem dysze wkręcone do maxa i nie wiem jak to teraz wyregulować, prosiłbym o małą pomoc :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy