Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 13:23



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Brak ładowania
Post: 14 kwie 2018, 18:36 
**

Rejestracja: 05 wrz 2014, 18:26
Posty: 228
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd: TZR Blue White
Cześć. Posiadam moto z silnikiem am6 i 12 cewkowym zapłonem. Mam pewien problem z brakiem ładowania. Mogę jeździć do wyładowania akumulatora, gdy napięcie spadnie rażąco nisko to wariuje licznik, zapłon przerywa, a finalnie gaśnie. Przyczyną na pewno nie jest regulator napięcia, ponieważ przed regulatorem na dwóch kablach nie ma w ogóle prądu(są 2 czerwone, czarny, żółto czerwony i biało niebieski.) Na czerwonych jest takie same napięcie jak na aku. Gdy wyprowadziłem na krótko z kostki z żółto czerwonego kabla napięcie do + akumulatora to zapaliły się światła, więc ten kabel odpowiada za zasilanie świateł. Biało niebieski skoro tak, odpowiada najwyraźniej za ładowanie. Zmieniłem regulator napięcia na stary co było kompletną głupotą, ponieważ był nie sprawny i spaliły mi się żarówki. Ale zanim do tego doszło, ładowania na nim także nie było.
Ktoś ma może dostęp do schematu do silnika z 12 cewkowym zapłonem i modułem MORIC? Ewentualnie prosiłbym o pokierowanie w którym miejscu sprawdzić napięcie i które elementy wykluczyć.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy