Dzisiaj jest 29 mar 2024, 11:58



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 26 maja 2018, 7:05 
*

Rejestracja: 26 maja 2018, 6:41
Posty: 6
Pojazd: Generic trigger
Witam wszystkich serdecznie, stałem sie posiadaczem motoroweru GENERIC TRIGGER , dość ostro przetuningowany. Mam 41 lat na karku i zawsze poruszałem sie skuterami albo pierdopędami typu zipp pro - ale obecnie mam Generica ( prezent od żony ) ale coś mnie męczy- moto fajne, V-max 110-120 km/h, ale męczy mnie fakt że słabo adpala, brak mu przyspieszenia na początku ( potem łeb chce urwać ) ----- gdy podkręcam manetke powolutku to idzie płynnie i fajnie a jak od razu na tzw max to dusi sie- nie napisze od jakiego zakresu obrotow łapie strusia pędziwiatra bo licznik jest KOSO i są tylko kreski bez skali. Silnik AM6 (ale coś czuje że replika made in CHRL) - Gaznik dosć zmęczony ( naocznie można zobaczyć- zaślepione niektóre odprowadzenia do wężyków) ---- moze jakieś porady koledzy dostane od was od czego zacząć żeby zacząć historie z tym silniczkiem----- może znacie a może są tu na forum posiadacze generica triggera? - no cóż, z góry dziekuje za jakieś porady i pozdrawiam serdecznie


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 28 maja 2018, 20:15 
*

Rejestracja: 10 wrz 2017, 15:12
Posty: 7
Pojazd: Derbi R50 Yamaha tzr 50
2t tak ma ze od pewnej parti obrotow zaczyna ciagnac jak glupie to jest normalne sam jezdze tzr 50 i do 7tyś obrotow rowery mnie wyprzedzaja na te duszenie to zajmij sie gaznikiem czyszczenie regulacja itp i chyba genericy mialy chinskie am6 ale moge sie mylic




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 30 maja 2018, 7:27 
*

Rejestracja: 26 maja 2018, 6:41
Posty: 6
Pojazd: Generic trigger
Dzieki za info, co juz zauwarzyłem w moim moto,--- uszkodzona fajka, i pocący sie gaznik, zamówiłem juz nowe ale swiece dam irydową ( zobaczymy czy bedzie lepiej) narazie czekam na przesyłke, . Powiem tak , moto fajnie jedzie, wczoraj doszłem do 120 km/h ale taką prędkośc uzyskuje jak silnik dobrze sie nagrzeje. Na dniach wstawie fotki mojego generica , - Pozdrawiam




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy