Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 1:31



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 23 cze 2018, 10:25 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 11:41
Posty: 577
Pojazd: Nissan Almera
Był SYM... KLIK, była Almerka... KLIK, był Seicento Sporting... a teraz:

Obrazek

Przedstawiam samochód, który odmienił moje życie. :mrgreen:

Skoda Fabia Combi z silnikiem 1.2 12V (64KM) z rocznika 2003. Kupiłem ją pod koniec października 2017. Decyzja padła na ten samochodzik, gdy pojechałem oglądać całkiem inny samochód, który okazał się w gorszym stanie wizualnym jak i technicznym niż oczekiwałem.

Jak na razie nie mogę nic powiedzieć konkretniejszego, ponieważ nie wiem co będę przy tym samochodzie robić jeżeli chodzi o mody - bardziej mi zależało na eksploatacji samochodu niż jego modowaniu.
Od momentu zakupu zostały wymienione wszystkie filtry z olejem, tłumik końcowy, cewka, zawór EGR i inne drobne cuda, które potrzebowały wymiany (w takim stanie go zakupiłem). Wiadomo, nic wieczne nie jest, chociaż te zaniedbanie poprzedniego właściciela to też porażka, ale kit z tym. W zeszłym miesiącu wymieniłem nowe tarcze i klocki, zamek w tylnych drzwiach (2003 mają felerne zamki centralne w prawych drzwiach z tyłu, lubi padać elektryka) - prawie rok mi to nie przeszkadzało, lecz trzeba było już otworzyć te drzwi... :mrgreen:

Na wyposażeniu: klimatyzacja, wspomaganie kierownicy, regulacja kierownicy, regulacja fotela kierowcy, centralny zamek, ABS, blokada tylnych drzwi, elektryczne szyby z przodu, komputer pokładowy MFA, hak (odmontowany).

Co do audio... podstawą w każdym samochodzie:

Radia były zmieniane co jakiś czas... znudziło mi się, to zmiana i tak w kółko. Aktualnie posiadam JVC KW-R600BT. W bagażniku było kilka sprzętów jak subwoofer JBL, Cruncha czy GZRW (30SPL, żałuję że sprzedałem - miało moc) lecz po przemyśleniu, że szkoda bagażnika i w ogóle ten hałas postanowiłem wszystko posprzedawać. :wink:

Jak coś sobie przypomnę, to chętnie dopiszę bądź odpowiem na pytania.

PS, zalałem że takie większe auto?
Nie zalałem, po prostu mi się spodobało.
:mrgreen:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 23 cze 2018, 21:38 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Ha no i dobrze że nie BMW z toną szpachli :D
Takiego przynajmniej nie zarysują jak się zostawi gdzieś, na dodatek miejsca sporo, szkoda że nie ~100KM :/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy