Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 11:50



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 wrz 2018, 0:06 
*

Rejestracja: 22 wrz 2018, 19:31
Posty: 1
Pojazd: Cpi Hussar 2003
Hey Czesć i Czołem Kluski Z Rosołem :D . A więc tak majstry zaczne od tego że przerobiłem Cpi Hussar 2t na LC . Silnik chińskie minarelli o to Setup :

Cyl : Mallosi Sport 70 Nowy (Przebieg 100 Metrów)
GAŹNIK : TEC PRO RED EDITION PHBG 19MM .
Dysza główna 72
Iglica na ostatnim ząbku od góry
Filtr Seria
Ssanie ręczne

PROBLEM jest taki że ciężko mi wyregulować gaźnik chodzi o to że daję gazu silnik zdycha . Zaczyna jakoś silnik chodzić jak odręce śrubke od mieszanki 4 Razy ... Eeee to nie za dużo czasem ? . Seryjnie gaźnik był ustawiony tak że śruba była odkecona o jeden pełny obrót . Po 3 obrocie jakoś chodzi ale dalej to samo . Niechce robić lipy bo nowy cylek i tłok i jak źle będzie wyregulowany gaźnik to cylek dostanie w dupsko . Do 3.5 obrotu sruby od mieszanki jak dodaje gazu to zdycha . Odrazu zaznaczam że niechce żadnych stożków ...
jak jest śruba odkręcona o 4 obroty i zejdzie z obrotów to takiego jak by mułą miał żeby sie wkręcic
na wysokie obroty ale nie przerywa . Też cięzko mi stweirdzic kolor świecy bo też jest nowa . A boje sie przejechać żeby cylindra nie zajechać . PROSZE WAS O POMOC !

Link do gaźnika
https://sklep.mieloch.pl/produkt/gaznik ... -suwy.html

-- 24 wrz 2018, 19:36 --

Refresh ! :)

-- 27 wrz 2018, 0:06 --

Poradziłem sobie . Zawór membranowy był do wymiany .


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy