Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:42



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 24 cze 2011, 17:49 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 cze 2011, 22:37
Posty: 45
Lokalizacja: Gliwice
Pojazd:
Witam mam problem, mam gaźnik
18 dysze 80 i jak ruszam mam kopa a później mi go muli i jade jakieś 80 i jak by mi paliwo nie dochodziło do gaźnika (nowe przewody paliwowe ) i dale gas i nic nie reaguje nic musze póścić i zwolnić zeby znów jechać normalnie i niewiem jak go wyregulować ten gaźnik .. Bawiłem sie mieszanką i wolne mam dobre :) a przepustwnice mam na 2 lub 3 stopniu i niewiem czemu mi tak go odcina .. pomóżcie jak wyregulowac ten gaźnik ?? :ups:




_________________

Nie pierdol tylko rob majster!!;D
-------------------------------
Senda*sell:(


New:
?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 02 lip 2011, 13:27 
*

Rejestracja: 02 lip 2011, 13:24
Posty: 1
Pojazd:
ja mam pytanko dotyczace malaguti f12 phantom jakie sa tam wkładane seryjne dysze?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 wrz 2011, 10:22 
*

Rejestracja: 04 wrz 2011, 1:27
Posty: 2
Lokalizacja: WAWA
Pojazd:
siemano wszystkim może i stare toeszke forum ale może ktos mi pomoże mam problem stuningowałęm sobie skuter wsadziłem w niego sportowy gaznik 19mm gilardoni , sportowy filtr powietrza polini, 70ccm stage6 .membrany .kruciec.wał sprzęgło sportowe i warioator ni i oczywiscie wydech tecigas next-r ni i jest problem silnik cały czas mi sie zalewa niewiem o co chodzi na początku jak to złozyłem do kupy było oki jezdził smigał ładnie a teraz cały czas sie zalewa opusciłem iglice na sam dół tzn zapinke na samą góre wkręciłem śrubke od dawki powietrza na maxa i odpaliłem nie reaguje na kręcenie śrubka od składu powietrza chodzi na wolnych odrotach jak chce mudac gazu to gażnie świeca cały cas mokra mam wsadzoną świece zimną może to tego wina niemam pojecie skończyły mi się pomysły POMOCY !!!!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 gru 2011, 20:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2010, 11:16
Posty: 173
Lokalizacja: Działdowo
Pojazd:
spróbuj zmienić dyszę na mniejszą i wtedy wyreguluj:)




_________________

Obrazek
Moja YZF ---> http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351343




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sty 2012, 20:30 
**

Rejestracja: 30 gru 2011, 20:19
Posty: 249
Lokalizacja: CMG
Pojazd:
JapkoO, sprawdźczy gdzieś nie łapie lewego powietrza , jakie masz ssanie ? , spróbuje na największej dawce paliwa tzn ostatni ząbek , moze masz za mało paliwa :P




_________________

http://parodyboyz.jimdo.com/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł: malaga f12
Post: 16 kwie 2012, 17:49 
*

Rejestracja: 04 kwie 2011, 19:09
Posty: 28
Pojazd:
Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić. Jak dodam gazu na nóżkach to wkręca się bardzo ładnie do końca, aż w końcu zaczyna strzelać z wydechu, ale jeżeli jadę to na początku przez chwilkę wolno się wkręca a po chwili ma na moment ogromnego buta(na mokrym piasku i asfalcie tył aż na bok leci) i znów się jakby dusi, jak włączę ssanie to jest trochę lepiej. Mam gaźnik 17,5 PHBN dellorto dysza 70, cyl stage 6 streetrace, sprzęgło mallosi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 06 maja 2012, 15:55 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2012, 20:37
Posty: 328
Lokalizacja: Kołbiel
Pojazd:
A ja mam takie pytanie , bo na ciepłym ustawia się żeby wkręcał się idealnie , aby się nie dławił . Ale może być tak że będzie na ciepłym chodził idealnie a jak zimny to po spuszczeniu ssania będzie się przyduszał tzn za dużo powietrza dostawał ? czy musi być wyregulowane żeby na zimno i na ciepło chodził ?


Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 19:49 przez lukas602, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 maja 2012, 19:55 
*

Rejestracja: 21 kwie 2012, 19:07
Posty: 24
Lokalizacja: Czerwińsk
Pojazd:
siema mam cpi oliver silnik minarelli kupiłem dysze 80 i mam stożek polini nie mogę ustawić jedzie tak do 45




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2013, 0:08 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lut 2013, 18:29
Posty: 79
Lokalizacja: Bratian
Pojazd:
Mam takie pilne pytanie.
Mam włożoną dysze 85 na seryjnym stożku i gażniku 17,5 dellorto. Setup cylek 70 i sprzęgło tec. Dysza dobra? Czy mniejszą włożyć. Bo mówią ,że na seryjnym diltrze to tak do 80.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 31 lip 2013, 20:15 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 lut 2013, 21:32
Posty: 449
Lokalizacja: Koszalin
Pojazd:
Co prawda stary jest ten artykuł x2 ;p ale spróbuję tym sposobem ;d




_________________

Cześć , jestem Borat Sagadiev 3:)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 13 sie 2013, 14:01 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2012, 19:15
Posty: 90
Lokalizacja: Radom
Pojazd: Gilera Stalker Stunt Suka :D
witam wczoraj zepsuł mi się kranik więc zastąpiłem go bezpośrednio wężykiem. Chciałem się dowiedzieć czy bardzo zwiększy mi sie spalanie. A i jeszcze jedno czy jeśli włożę gaźnik 21 mm to problem z odpaleniem jest dowod na to żeby go wyregulować i dysze. Jaka mi polecacie włożyć dysze mam wybór od 75 do 105 mm jeszcze mam stozek gąbkowy. Wiec jaka dysza bedzie najlepsza.?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 sie 2014, 18:28 
*

Rejestracja: 14 sie 2014, 18:19
Posty: 15
Pojazd: gilera runner
Mam problem z regulacją gaźnika.W poradnikach jest napisane żeby wykręcać śrubę mieszanki,do czasu aż obroty nie przestaną wzrastać.Jest taki problem że u mnie cały czas wzrastają,wykręciłem śrubę mieszanki 6 razy(pełne 360 stopni) i obroty dalej wzrastają.Jak poradzić sobie z tym problemem.Dodam że gaźnik dell"orto 17,5mm.Śruba mieszanki wkręcona na max to najbogatsza mieszanka.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 03 sty 2015, 20:37 
*

Rejestracja: 03 maja 2014, 15:50
Posty: 87
Pojazd: piaggio zip

Ostrzeżenia: 1
Witam.
Mam pytanie jak wyczyścić gaźnik w piaggio zip i jak go wyregulować ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 paź 2019, 13:00 
*

Rejestracja: 11 paź 2019, 12:37
Posty: 5
Pojazd:
Mega poradnik! Przydało się, dzięki :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy