Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:47



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 09 lis 2019, 12:51 
*

Rejestracja: 09 lis 2019, 12:36
Posty: 3
Pojazd: Aerox R
Witam
Tydzień temu nabyłem Aeroxa R z 2008 roku .
Już podczas jazdy testowej zauważyłem ze nie jedzie , ale do momentu 55-60km/h potem aż chce ściągnąć tyłek z siedzenia i ciągnie jak oszalały do ok 110km/h niestety muł którego ma do 55km/h zaczyna mnie już denerwować . Dziś założyłem nowy pasek malossi kevlar oraz sprzęgło malossi fly clutch wydech gianelli pojemność raczej nie była ruszana gdyż cylek jest żeliwny . Sprężyna centralna sprzegla była żółta stage 6 i ją zostawiłem , sprężynki sprzegla białe (były już zamontowane w nowym sprzęgle kiedy je kupiłem ) co mogę poradzić na tego muła ?. W mieście na starcie bierze mnie skuter zablokowany do 25kmh (mieszkam w NL tu są dwa rodzaje ) nie zaglądałem do wariatora , może rolki ? Nie wiem jakie mam sklep mam pod ręka ale nie są chętni by doradzać jakie kupić . POMOCY !
PS obroty na starcie niskie do 15kmh potem wyższe do 35kmh i muuuuł do 55-60kmh a potem pizd@ ogień .


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 09 lis 2019, 13:46 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Witaj, rolki trzeba przejrzeć, sprężynki pewnie twardsze, prosimy o podanie setupu bo nic o tym nie napisałeś. Niestety bez grzebania nic nie osiągniesz. Zdejmij pokrywę, napisz jaki cyl, wydech, gaźnik, itd.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 lis 2019, 18:01 
*

Rejestracja: 09 lis 2019, 12:36
Posty: 3
Pojazd: Aerox R
Cyl 50cc seria (chyba) tłok pewnie tez . Sprzęgło malossi fly clutch (białe sprężynki ) sprężyna sentralna żółta +53%malossi wydech gianelli . Pasek malossi kevlar . Czasem jak ruszam to wypier*** w kosmosu od startu ale to przeważnie pierwsze ruszenie po starcie później już znów muł do 55-60kmh nie wiem jakie są rolki ale wydaje mi się ze to ich wina

-- 10 lis 2019, 12:03 --

Cyl 50cc seria (chyba) tłok pewnie tez . Sprzęgło malossi fly clutch (białe sprężynki ) sprężyna sentralna żółta +53%malossi wydech gianelli . Pasek malossi kevlar . Czasem jak ruszam to wypier*** w kosmosu od startu ale to przeważnie pierwsze ruszenie po starcie później już znów muł do 55-60kmh nie wiem jakie są rolki ale wydaje mi się ze to ich wina

-- 10 lis 2019, 18:01 --

Chciałem mu podnieść dawkę paliwa znajomy mechanik powiedział ze albo rolki za ciężkie albo gaźnik ma za mała dysze główna . Gaźnik mam z zdaniem automatycznym tyle zdążyłem zauważyć i to właśnie na ssaniu podaje jak wściekły . Śrubka ze sprężynka jest od wolnych na tej drugiej postaram się dać więcej (obrót może pół ) i wtedy zobaczę ale rolki raczej tez będą za ciężkie .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 lis 2019, 18:25 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
To mechanik ma rację, sprężynki wymień bo tracą szybko właściwości, rolki swoją drogą.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 16 lis 2019, 22:58 
*

Rejestracja: 09 lis 2019, 12:36
Posty: 3
Pojazd: Aerox R
Zamówiłem rolki malossi 3,6g , wymieniłem dysze na 0,9 , wyregulowalem gaźnik . Od startu do ok20kmh normalnie startuje i jedzie pozniej łapie nieziemskie obroty i zapierd@la jak wściekły do 110 chcąc zdjąć mnie z siedzenia . Mechanik
Miś racje , okazało się ze to 70cc mhr bo nie znałem historii tego Roxa . Rwie jak wściekły dzięki za pomoc




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy