Dzisiaj jest 29 mar 2024, 15:58



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 lis 2019, 12:28 
*

Rejestracja: 19 lis 2019, 12:05
Posty: 44
Pojazd: barton falcon
Panowie świerzak pyta co zrobić aby skuter zapylał lepiej-szybciej , młodzianem nie jestem już dawno ,kupiłem sobie przez przypadek barton falcon 50cm z normą euro4 i czytam i czytam i nie znajduje odpowiedzi jak pozdejmować te blokady , wiem ze trzeba kupić cylinder co najmniej 72cm3 z tłokiem i głowicą a reszta ? mam ok 115kg więc chyba rozumiecie po co to robię , jak mówię kupiłem przez przypadek 7-mio miesięczny skuterek z 600km przejechanymi i chciałbym aby trochę lepiej jechał .


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 19 lis 2019, 16:12 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Zmień cylek na taki z tłokiem 50mm gdzie można użyć seryjnej głowicy (np. airsal alu) i wyregulować gaźnik oraz napęd. Jeśli mam być szczery to proponuję na początek zrzucić z 10-15kg bo posiadasz nadwagę i to znaczną...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 22 lis 2019, 21:58 
*

Rejestracja: 19 lis 2019, 12:05
Posty: 44
Pojazd: barton falcon
Z nadwagą będzie problem bo mam ją od 16-tego roku taki byk taka budowa :mrgreen: , co do cylindra to nie ukrywam ze od razu nad tym pomyślałem ale kompletnie z głowicą toć to parę groszy kosztuje tylko , a te blokady da się jakoś zdjąć czy jeszcze to jest nie rozpracowane w tych z normą euro4 ? a wymiana wariatora czy co tam trzeba jeszcze , jakiś moduł cdi , pytam o takie rzeczy bo od zawsze tylko samochodami jeździłem a ten skuterek to z fanaberi kupiłem i chciałbym aby fajniej golił niż teraz wiem że latem pewnie zrobię nim z 500 km ale ma iść .

-- 22 lis 2019, 21:58 --

Jednym słowem nikt nie wie czy da sie czy nie zdjąc te blokady przy normie euro4 , widać że jesteśmy same ciemniaki ,ogon europy w innowacjach , trzeba szukać po ruskich forach chyba , oni bardziej kumaci od nas. :cool:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy