Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 6:57



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 27 gru 2019, 15:52 
*

Rejestracja: 05 cze 2018, 13:22
Posty: 55
Pojazd: Aprilia Racing AC
Witam.Mam problem z odpaleniem na zimnym.Praktycznie po 5-6 godzinach trzeba 2 razy zalewać cylek i świece strzykawką i pokopać.gaźnik dellorto 19mm PHVB DD ssanie ręczne:sprawdzony,przeczyszczony idealnie wstawione mniejsze dysze:główna na 075 i wolnych obrotów na 035.Kilka dni temu powodem ciężkiego odpalania był zbyt luźno założony wężyk od dozownika o góry przy wlewie oleju.Założyłem opaskę i jak ręką odjoł wszystko wróciło do normy.Jednak teraz stworzył się nowy problem.Muszę dwukrotnie lać strzykawką pod świecę i na świecę i nie mało pokopać aby załapał.Wcześniej na dyszy 085 i dyszy wolnych obrotów 045 było wczoraj to samo co na nowym zestawie dyszy 075 i wolnych obr.035.Jednak na większych dyszach dużo wolniej się rozpędzał(za dużo paliwa).Teraz na mniejszych dyszach odżył jak dziki.Prawdopodobnie lewe powietrze.Przyjechałem poczekałem aż obroty się ustabilizowały.Zdziebko poprawiłem obroty,zadowolony stawiam na podnóżki a tu nagle obroty wzrosły może nie zbyt dużo ale i nie tak mało.Zdjełem z podnóżek po kilkudziesięciu sekundach obroty jak na początku ok.znów stawiam na podnóżki i po 2-3sekundach znowu obroty podskoczyły.Tyle wiem że tylko na podnóżkach łapie lewe powietrze dlatego ciężko odpalić nawet po godzinie.Iskra,filtr powietrza,wężyk podciśnienia,oleju i benzyny sprawdzony.Zbiornik paliwa i dozownik sprawdzone i poparwione.Czy gdzieś jeszcze są jakieś przewody,których na pierwszy rzut oka ciężko znaleść?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy