Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 18 cze 2020, 20:48 
*

Rejestracja: 18 cze 2020, 20:05
Posty: 2
Pojazd: Yamaha Neos
Witam serdecznie.
Kiedyś zaczytywałem się na tym forum całymi godzinami ale widzę że jest tu trochę pusto ;( Mam jednak nadzieje że znajdzie się ktoś kto pomoże mi w wyborze części do tajuningu Neosa. Za małolata miałem na niego masę planów jednak wszystko pozostało w sferze marzeń ;p Jako że od 2 lat stał w garażu przydałby mu się remont więc przy okazji można coś poprawić. Na pokładzie jest już yasuni z do tego jakieś rolki testowe (pewnie są już kwadratowe). Z tym zestawem bujał się całkiem znośnie vmax wynosił 80km/h.
Jednak konkrety! Chciałbym pójść w jakiś setup Mid race / sport. Zależy mi na tym aby wchodził lekko na koło przy starcie by poćwiczyć sobie amatorskie stunty ;p
Tak więc. Jaki cylinder 70 polecacie? Minarelli leżące ac. Czy zestaw - malossi sport 70 + malossi multivar 2000 + gaźnik 17,5 + wspomniany już yasuni Z będzie spełniał moje oczekiwania? Zdaje sobie sprawę że kluczową role w tym wszystkim spełnia regulacja. Chciałbym dowiedzieć się od was jaki setup polecacie w stosunku dobrej ceny do jakości. Pozdrawiam was, scooter tuning is not a crime, czy jak to byłoObrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 19 cze 2020, 0:28 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Praktycznie jakikolwiek cylek 70 markowy + markowy wariator + wydech niskoobrotowy + gaźnik 17-19 i będzie iść na koło i tak samo długo posłuży.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 cze 2020, 15:07 
*

Rejestracja: 18 cze 2020, 20:05
Posty: 2
Pojazd: Yamaha Neos
Rozumiem, czy należy też zmienić sprzęgło z dzwonem i wał na mocniejszy czy seryjne podzespoły to ogarną?
Myślałem nad takim zestawem - airsal t6 + Polini speed control + gazior 19mm + yasiek z. Co o tym sądzicie?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 cze 2020, 22:48 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Wypadałoby zmienić sprzęgło na wytrzymalsze, reszty gratów nie trzeba. Regulacja to podstawa.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy