Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:51



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 20 cze 2020, 13:50 
*

Rejestracja: 20 cze 2020, 13:38
Posty: 1
Pojazd: DT 50 2006r
Witam, zakupiłem DT 50 z 2005 roku z silnikiem am6, cylinder mvt 75, gaźnik dellorto 21mm, dusza 80, wydech Leo Vince odblokowany. Problem polega na tym, że podczas ruszania, nie da się ruszyć. (Tak jakbym chciał ruszyć z dwójki) muszę odpychać się nogami, po przepiechnieciu kilku metrów, motocykl łapie i przyspiesza. 1,2,3 gdy wejdzie w rezo wyrywa bardzo dobrze, jednak po osiągnięciu 40km/h i wrzuceniu 4 biegu, Moto przestaje przyspieszać. Co może być tego przyczyną? Wyczyściłem gaźnik, myślałem że to przez to, ale niestety się myliłem. Jakieś pomysły? Proszę o pomoc :)

Ps. W dyfuzorze obok mocowania do ramy jest dziura wielkości 1groszowki, a z mocowaniami wydechu do cylindra leci dym podczas przygazówki.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 14 lip 2020, 12:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lip 2020, 22:35
Posty: 1
Lokalizacja: Ełk
Pojazd: Malaguti XTM 50
Miałem podobną sytuacje z moim Malaguti XTM 50 też z silnikiem AM6. W moim tak samo nie chciał przyspieszać ale pózniej juz w rezo wchodził, u mnie problemem okazał się filtr powietrza ale i też cewko moduł, jak się przejechałem bez filtra to odrazu nabrał mocy lecz wtedy również miałem problem z przyspieszaniem,a kilka dni pózniej jak sie hamowało z wysokich obrotów i chciało sie ponownie jechać to dokładnie jak by się z drugiego biegu chciało jechać, więc kupiłem nowy cewko moduł i teraz śmiga tak jak chce. Ja bym ci polecał sprawdzić filtr powietrza (wyczyścić,wymienić) jeżeli przejedziesz się bez filtru powietrza i bedzie podobnie sprawdz świece, fajke, przewód od cewki (ale obstawiam że to zrobiłeś) . Jeżeli sprawdziłeś filtr powietrza, świece, fajke, przewód od cewki to mi się wydaje że winny tu jest cewko moduł, przed wymianą miałem tak samo, motorek nie jechał i czasami w obroty nie chciał wejść, poczytaj sobie o skutkach zepsutego cewko modułu ale i też musisz pamietać ze niektóre cewko moduły są blokowane i potrafią odcinać obroty dlatego czasami jak sie kupuje zablokowany to v/max potrafi się zmniejszyć nawet o 20km/h, może twój cewko moduł jest zepsuty a może kupiłeś motorek z zablokowanym cewko modułem i problemem z przyspieszaniem jest filtr powietrza ? Nie wiem, zobacz sam.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy