Dzisiaj jest 17 kwie 2024, 0:26



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 10 kwie 2021, 16:50 
*

Rejestracja: 10 kwie 2021, 16:31
Posty: 1
Pojazd: Derbi Paddock lc
Hej, witajcie!
Jestem nowy na forum, więc miło mi was wszystkich poznać :)
Mam nadzieję że wybrałem dobry dział.
Jestem posiadaczem tego brzydala (Derbi Paddock) od 10 lat. Teraz przyszedl mi pomysł do głowy by zdjąć blokady.
Problem jest taki że nie mam pojęcia gdzie mogą się znajdować. Szukałem na wszelkiego rodzaju forach i nic nie znalazłem.
Ogólnie w mechanice jestem lajkiem ale sprawdziłem wariator i tam nie ma blokady, rolki 6,2 g. Wydech jest oryginalny i nic nie było w nim robione. Gaźnik seryjny dell"orto 14, dysza 60 według manualu. Cewko moduł też nie wymieniany ale z tego co się orientuję nie powinny być blokowane na module. Na filtrze powietrza też nic nie ma.
Ogólnie przy takim zestawieniu vmax z górki wynosi 58 kmh według GPS, po prostej 54 kmh.
Dodam że remont silnika był robiony 4 lata temu, przy przebiegu 10k, od tamtego czasu przejechałem 2300 km. Komprecha wzorowa. Gaźnik wyczyszczony i wyregulowany.
Domyślam się że trzeba wydech wymienić i tak zamierzam zrobić, tylko chciałem się was poradzić jaki najlepiej zakupić.
Z góry dzięki za odpowiedzi i poświęcony czas :mrgreen:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy