Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 13:08



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 19 lip 2008, 11:04 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lip 2008, 5:48
Posty: 971
Lokalizacja: -=Kamionna/Bochnia=-
Pojazd:
Witam wszystkich! Mam na imię Wojtek R*****cki. mam 13lat (rocznik 94[grudzień]) mieszkam pod najwyższym szczytem w powiecie bocheńskim. zainteresowania: wszystko po trochu lecz z umiarem, oczywiście jak każdy(prawie każdy) przedstawiciel płci męskiej interesuje się dziewczynami i od niedawna zaczynam swą przygodę z motoryzacją. pozdro dla wszystkich zmotoryzowanych!


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 20 lip 2008, 21:39 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sty 2008, 13:58
Posty: 79
Lokalizacja: Krotoszyn
Pojazd:
Witam Jestem Maciek mam 16 lat 22.01.1992r (dzień dziadka) hehe obecnie śmigam Peugeotem TKR 2005 rok jestem z niego bardzo zadowolony. interesuję sie motoryzacją no i dziewczynami




_________________

Maciek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 20:20 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 20:01
Posty: 206
Lokalizacja: Białystok
Pojazd:
Witam!
Jestem Maciej, mam 16 lat, jestem początkującym "skuterzystą", jeżdżę Gilerą Stalker. Interesuję się kolarstwem, pirotechniką i motoryzacją- głównie skutery :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 lip 2008, 23:53 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2008, 14:55
Posty: 131
Lokalizacja: Zaniemyśl
Pojazd:
Witam. Jestem Paweł. Mam 18 lat i jeżdżę Peugotem Speedfightem 2 AC. Siedzę w temacie skuterów od roku. jak narazie ulepszam moją maszynkę bo jak ją kupiłem to był to zwykły złom. :)




_________________

Mieloch Racing Team ON TOUR 2009

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 lip 2008, 18:53 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 cze 2008, 20:30
Posty: 38
Lokalizacja: xD
Pojazd:
Witam !
Nazywam się Adrian W***** mam 16 lat Pochodze z okolic Chełma Województwo Lubelskie Mówią na mnie Adi-k xDD Obecnie Woże się Yamaszką Neo's 50 z 2002r Która jest po małym Tunie ;]
Interesuje mnie Szczególnie Motoryzacja, Sport, komputery, Muzyka no i dziewczyny oczywiście xDD

PoZdro AaaDdiiKk .... xDDD




_________________

Dla Ziomów SZACUNEK,dla FRAJERÓW Pogarde !!

Yamaha Neo's xD




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 sie 2008, 22:31 
*

Rejestracja: 02 sie 2008, 22:26
Posty: 4
Lokalizacja: Siedlce
Pojazd:
witam na imie mam Mateusz a mowia na mnie Kazio. Jezdze Sr-ką z 97 rocznika. Interesuje sie motoryzacja w szerokim zakresie znaczenia tego slowa i muzyka. Witam wszystkich




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 sie 2008, 23:50 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 lip 2008, 11:10
Posty: 906
Lokalizacja: Myszków
Pojazd:
Sorka że tak późno ale lepiej teraz niż wogole :P

Prawnie jestem Rafał Fornalczyk, a tak w ogóle to Fornal, mieszkam w Myszkowie, mam 2 Slidery- z tego 1 próbuje sprzedać :D

pozdro




_________________

http://www.bikepics.com/members/fornal/
"Słuchajcie no, trzeba uspokoić dziadostwo..."
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2008, 11:24 
*

Rejestracja: 27 lip 2008, 11:49
Posty: 10
Lokalizacja: Lipno
Pojazd:
Witam. Nazywam sie Artur K. Mam 16 lat, mówia na Mnie KOLA. Mieszkam w Lipnie, woj. Wielkopolskie niedaleko Leszna. Panosze sie piaggio typhoon 93 :twisted: po srednim tunie;} Jak kazdy facet interesuje sie dziewczynami- P W motoryzacji czuje sie jak ryba w wodzie ( to moje najwieksze hobby ) W tym roku wybieram sie do Technikum Budowlanego, od pewnego czasu zaczal mnie ten zawod pociagac>>>.

Ze zlomu potrafie zrobic "coś", jednak nie zawsze starcza Mi do tego nerwow xD chetnie poznam nowych kumpli, no i kolezanki oczywiscie. Prosze do mnie walic na gg 818791 czesto niewidok lub niedostepny lub e-mail arturkola@op.pl zawsze prosze pisac!

moge sie wybrac na jakies spotkanie lub zlocik w tych okolicach. :mrgreen: Jestem mily sympatyczny. no i oczywiscie lubie sobie chlapnac w szyje :razz: ( trzeba sie od czasu do czasu odkazic )


Witam wsio all artur164


Żyjma




_________________

Piaggio typhoon

malossi multivar 2000
dellorto 17,5
metrakit mk series 50
hebo n
polini race




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2008, 22:41 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 21:19
Posty: 237
Lokalizacja: ukf
Pojazd:
Witam! Jestem Dariusz :cool: :D mam 16 lat niedługo 17 :mrgreen: interesuje się mocno motoryzacją, kocham motocykle i samochody :D ostatnio coraz bardziej odciąga mnie od motocykli do tego drugiego :D , kobietami ;) szczególnie moją jedna.. sportem.. gram w siatkę przede wszystkim.. Moj skut to Aprilia Rally LC ;) Pozdro




_________________

SPRZEDAM PILNIE! http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=786802206




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 sie 2008, 22:49 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2008, 21:30
Posty: 409
Lokalizacja: Dobczyce / Kraków
Pojazd:
Siemka! Jestem Dawid, mówią mi Baton, mieszkam w Dobczycach koło Krakowa. Mam 15 lat. Interesuje sie motoryzacja, informatyką, ASG< coś podobnego do paintballa> ...
Swoją przygodę z motorami zacząłem w tym roku, po zakupie Suzuki Zilliona z 2000r.
Zacząłem go przerabiać optycznie [ Lakier, spojler od katany, naklejki ], teraz zabieram się za mechanikę.
GG: 3804502.

Pozdro.




_________________

http://motoklub.malopolska.pl/ << Zapraszam na forum... MotoKlub Małopolska

Derbi Senda SM
Cagiva SuperCity 125 SM




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 sie 2008, 21:34 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2008, 20:03
Posty: 33
Lokalizacja: ok Poznań
Pojazd:
Witam wszystkich użytkowników. Nazywam się Michał ..... . Mieszkam w Komornikach niedaleko Poznania. Skończyłem 15lat jedenastego czerwca. Aktualnie śmigam czerwonym Roxem. Jak chyba każdy "chłop" interesuje się dziewczętami :):P, motoryzacją (szczególnie ciężarówkami i oczywiście skuterami:P) nie znam się jednak na nich tak dobrze jak niektórzy na tym forum, ale gdzie co jest to wiem, sportem i innymi pierdółkami. Na razie jeszcze chodzę do ostatniej klasy gim a potem?? jeszcze nie wiem :P:P.

P.S
mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swego grona. Wiem, na początku się nie przywitałem ale lepiej później niż wcale. :P:P
pozdro


Ostatnio zmieniony 08 gru 2008, 20:55 przez Michu15, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2008, 14:01 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 wrz 2007, 20:36
Posty: 1746
Pojazd: AR 159
Nie bój żaby to nie s-s.com :P




_________________

Obrazek Piszę poprawnie po polsku.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 sie 2008, 16:53 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lip 2008, 20:03
Posty: 33
Lokalizacja: ok Poznań
Pojazd:
Kąkol mam nadzieje. hehehe




_________________

Bez gwiazdy nie ma jazdy.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 21 sie 2008, 9:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 sie 2008, 18:59
Posty: 0
Lokalizacja: Balice k.Krakowa
Pojazd:
mam na imię Kamil 17 l ( w listopadzie 18) mam swój złomek czyli mbk booster ng którego chce trochę ulepszyć , dopiero sie wkręcam w temat skuterów i wszystkiego co z nimi związane przedtem jeździłem na crossowce (CRF 150 i CR 250) interesuje sie dziewczętami
jazda na BMX ( oczywiście hardcorowo = street i dirt :razz: ) muzyką no i chyba wszystko

PS :
no i chyba najważniejsze co przyszło ze skuterem to zacząłem coś stuntowac ( narazie w fazie stawania na kole i panowania nad skuterkiem żeby jak najdalej pojechać ale nadal sie uczę)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 sie 2008, 7:10 
Zbanowany

Rejestracja: 21 sie 2008, 21:24
Posty: 51
Lokalizacja: MMz
Pojazd:
siemka mam na imię Radek i przeżyłem już 16 wiosen, śmigam piękną Dżilerom Róner.
Interesuję sie jazdą na swoim wozidełku(trzeba kiedyś spróbować stunta), motoryzacją, no i jak na każdego chłopaka przystało płcią piękną...

Pozdro dla właścicieli runnerów i innych skuterów.
Pozdro dla właścicieli mozilli i innych przeglądarek.
Pozdro dla Naszych kochanych dziewczynek i (juz nie kochanych :P) kolegów :D.




_________________

Wariator: Hebo Next Generation
Pasek: Hebo Kevlar
Wydech: Yasuni R
Manetki: TNT przezroczyste
Lampa przód: Revo Luxus style :D
Lampa tył: Bum cyk cyk style (różowe światełko) :D
Białe klosze kierunków
Ryfle
Nóżka boczna buzetti
Czym jeździsz [you]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 sie 2008, 8:45 
***

Rejestracja: 18 sie 2007, 6:50
Posty: 564
Lokalizacja: Husów/Łańcut
Pojazd:
Mam na imię damian mam 14 lat jeżdżę S9 w której dopiero zaczynam tuning :razz: Interesuje się konstrukcjami ciekawych rowerów, gokartów itp. ale teraz bardzo wciągną mnie tuning więc to porzucam :smile: Ale na pierwszym miejscu stawiam fajne laski :smile: :cool:




_________________

Porting Silników 2T/4t, Składanie, Remonty. Dobre Ceny, Wykonanie na Wysokim Poziomie! tel.606550800




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 sie 2008, 21:27 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sie 2008, 20:26
Posty: 67
Lokalizacja: Luboń
Pojazd:
Witam jestem Krzychu, w lipcu skończyłem 15 lat ;] W chwili obecnej posiadam TGB 303 rs którego sprzedaje ;p oglądam sie za roxem jakimś porządnym. Mieszkam w Luboniu k. Poznania. Jak każdy 'chłop' oglądam sie za dziewczynami :P Interesuje sie od niedawna skuterami i tuningiem. Prawie codziennie coś dłubie przy tgb . Pościągalem wszystkie blokady wyczyscilem gaznik i inne pierdy :P pozdros ;]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 sie 2008, 8:53 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 mar 2008, 20:10
Posty: 274
Lokalizacja: Borów/Wrocław
Pojazd:
Simano! :smile:
Mam na imię Mateusz i mówią na mnie Mały bądz Baniaty :lol: .mieszkam w Borowie 20km od Wrocławia.Od drugiej klasy podstawówki siedzę w motorach :mrgreen: Jak narazie wożę się Typhoon'em z 96' i cały czas go tuninguję :wink: oczywiście interesuję się (ładnymi :lol: ) laskami..jak narazie tą jedną i chyba tak zostanie :wink: Jeśli macie jakiś problem ze swoim pi*dzikiem to walcie na gg :smile: Pozdro




_________________

Pro - da' way of my life.

Zerknij na moje aukcje! To nic nie kosztuje :)
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=11728312




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy