Dzisiaj jest 29 mar 2024, 12:48



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 kwie 2016, 21:37 
*

Rejestracja: 31 mar 2016, 20:29
Posty: 4
Pojazd: Kymco super 8 2T
Witam. Założyłem gaźnik naraku 17.5 z dysza 90. Mam problempo jego odpaleniu skuter wchodzi na duże obroty (w tym momencie z otworu na filtr pow. leci benzyna) i gaśnie.
Czy wzięc niżej iglice czy kupić odrazu dysze 72. Pozdrawiam.
Sport wydech, malossi multivar i cylek seria czyli 50


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 15 kwie 2016, 19:51 
*

Rejestracja: 05 kwie 2016, 15:55
Posty: 17
Pojazd: Yamaha dt
Skoro wchodzi na wysokie obroty to albo źle wyregulowany albo masz za małą dyszę. Zaciągnij ssanie i obroty powinny spaść :wink: Co do wywalającego paliwa do gumy filtra to radziłbym zajrzeć do membran , mogą one mieć już prześwity .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 kwie 2016, 17:57 
Virtual Tuner
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 sie 2012, 11:41
Posty: 577
Pojazd: Nissan Almera
A ja powiem teraz coś innego. Raz kupiłem gaźnik, którego się nie dało w ogóle wyregulować. Kupiłem dysze, iglicą również się bawiłem i bez skutku. Zmieniłem gaźnik (kupiłem następny, w moim przypadku to był TEC Eco PHBN 17.5mm z dyszą 90 i pykał jak marzenie).

Na dyszy 90 powinien Ci spokojnie się dać wyregulować. Skoro się nie da to wina leży przy gaźniku. Zakręć śrubę mieszanki do końca ale z wyczuciem, z obrotami zrób to samo i napisz czy coś Ci to dało. Ja tak zacząłem zabawę z regulacją PHBN (tego TEC'a o którym wyżej wspomniałem) i poszło jak po maśle.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 27 kwie 2016, 19:29 
*

Rejestracja: 31 mar 2016, 20:29
Posty: 4
Pojazd: Kymco super 8 2T
Witam ponownie. Uszczelnilem komorę pływakowa. Przy odpalaniu juz benzyna nie leci z otworu na filtr pow. Udało sie odpalić jak przytkalem otwór pow. Na manete reagował dobrze. Po opuszczeniu gazu 3 sek chodził i zgasł. Przy kolejnym odpaleniu skuter sam wszedł na wysokie obroty i sam gasl. Obecna dysza -75




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy