Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 gru 2017, 18:00 
*

Rejestracja: 31 maja 2017, 17:34
Posty: 50
Pojazd: nitro 98 xP!!
Witam. To znowu ja :cool:
Mam problem z napędem. Otóż dałem kartery do szlifu pod napęd oversize, zakupiłem korektor malossi overrange, sprzęgło stage 6 sp, wariator stage 6 r/t oraz pasek oversize. Mam juz 3 dzwony(s6 wingcooler, tec cnc, oraz malossi fly) i przy kazdym dzwon trze o nakretke sprzegła, poprostu ten korektor jest duzo wiekszy i zaden dzwon nie pasuje. Próbowałem z podkladkami ale efekt jest taki ze te podkladki trą o korektor i sa straszne drgania, lub kolo calkowicie blokuje. Nie wiem czy sa jakies specjalne podkladki czy moze kupic inny dzwon? Przy seryjnym korektorze tego problemu nie ma, wszystko pasi gut malina.
Jesli jest cos niejasne zkulam sie do garazu i porobie foty.


chodzi chyba o te podkladki, zna ktos ich wymiary badz gdzie mozna je kupic bo za cholere nie moge ich znalezc i niestety nie mam nikogo z tokarka :]
Obrazek


problem rozwiazany, gdyby ktos mial podobny problem wyjasnie
potrzebna podkladka o grubosci okolo 3mm, otwor 13 mm a srednica zenetrzna do 18 mm
z tym ze podkladka powinna byc jeszcze zeszlifowana od strony simmeringu korektora pod katem okolo 45' od zewnetrznej strony :-) tak aby opierala sie tylko o tuleje a nie o sam uszczelniacz :-)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy