Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:52



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Regulacja
Post: 03 kwie 2017, 21:33 
*

Rejestracja: 14 mar 2017, 23:17
Posty: 28
Pojazd: Aerox
Witam po kupnie nowego sprzegla stage6 sport pro skuter zaczął mi wolniej jezdzic, wczesniej na gps mialem okolo 87 km/h a teraz 70 mi pokazuje. Moze byc to przyczyna sprzegła? Bo jeszcze zacząłem probowac regulowac gaznik wiec moze to tego byc wina ze jest zle wyregulowany?

Set up
Tenigas next-r
stage6sport pro sprzeglo
wario multivar
centralka hebo czarna
sprezynki sprzegla czerowne stage6
rolki4.9 grama

Moze mi ktos powiedziec bo jak czytalem z wytlumaczenia jak wyregulowac gaznik to tam jest sruba mieszanki ? to jest ta z boku czy ta w srodku? Bo moze tutaj sie pomyliem? Gaznik dellorto 12 seria

-- 03 kwie 2017, 21:34 --

https://www.youtube.com/watch?v=2r9e_zlFbTs na tym filmiku jest taki moment startu a poznije wchodzi na jeszcze wyzsze obroty a u mnie takie cos nie wystepuje wgl tylko jakby plynnie do gory? Moze sprezyna za slaba czarna hebo, dac stage 6 medium?

-- 03 kwie 2017, 22:33 --

Dodam ze bylem przed chwila w garazu otowrzylem pokrywe i chcialem sporbowac moze z ta podkladka od mutivara przelozyc ja za wario a nie miedzy przeciw talerz a tuleje.I jezdzi troszke lepiej ale to tez nie jest to. Jak wywalilem kompletnie te podkladke to tylko byl odglos walenia waria wiec tak na pewno nie moze byc.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy