Dzisiaj jest 18 sie 2018, 7:59

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
*

Pojazd: Rieju MRX 50 2006
Siemano wszystkim mam problem z moim rieju a dokładnie z chłodzeniem ciecz mi sie pieni i wywala nadmiarem jak miałem serie tak sie działo załozyłem malinke (uszczelki topa) to samo pieni sie i wywala płyn i dodatkowo zmienił kolor na ciemny kawa z mlekiem sie zrobiła . I druga sprawa cylek malinka a słabsze od serii 5 i 6 porażka w rezo nie wchodzi 5 czasem 6 jak jade z górki przełożenia 14/53 gaźnik 16 i pytanie jaka dysza mam aktualnie 80 z kawałkiem nie pamiętam dokładnie ale moto wkręca sie na maxa nie przerywa , przerywa tylko na początku jak chwile pochodzi później sie wkreca wydech seria odblokowany i jeszcze jedno pytanko obroty łapie i jak by nie ciągną mozliwe że sprzęgło sie ślizga ? v max jakieś 80 km zwężka z membrany wywalona wielkich prześwitów na membranie nie widać moto odpala od strzała prośba o odpowiedź bardziej doświadczonych niż ja z góry dzięki :)

-- 10 maja 2018, 22:39 --

na serii lepiej jeździł z tym że na malince 5 i 6 słabsza od serii nie ma jebnięcia :D mimo zwiększenia pojemności winą może być mały gaźnik ? i dysza za mała ?

-- 12 maja 2018, 19:45 --

ktoś pomoże czytać czytają a pomóc ciężko

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]