Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:02



Strefa czasowa UTC+1godz.





Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lip 2011, 14:35 
***

Rejestracja: 05 cze 2010, 10:09
Posty: 589
Lokalizacja: Zamość (Okolice)
Pojazd: Aprilia SR Minarelli Hor. LC
Gaźnik minimalnie reagował na regulacje, zaobserwowałem że na każdym możliwym ustawieniu wkręca tylko do 5tyś, a w górę jest bardzo ciężko, mimo wkręconej do końca śrubki od mieszanki silnik nie gaśnie. Sądzę że wina nie leży po stronie układu paliwowego bardziej układ zapłonowy. Nie wiem jak przetestować elemęty zapłonu czy są sprawne :| dysza główna w gaźniku 68 jest to normalny rozmiar w tych sprzętach?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 26 lip 2011, 19:40 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lip 2011, 20:03
Posty: 41
Lokalizacja: Ok. szczebrzeszyna
Pojazd:
Dobra to tak skuter udało się uruchomić po wymianie cylindra znów na nowy lecz jedzie tylko max 40/45km/h we dwie osoby ledwo co 30 czy to znowu może być cylinder a i gaziora nie mogę ustawić. Wpadłem na taki pomysł żeby stary cylinder przerobić na tokarce na 60ccm3 dokładnie na 43mm i sprawdzić efekty czy to coś da. Jeszcze jedno korbowód jest nie oryginalny jest z piaggio niby jest taki sam skok nie wiem czy to coś może zmienić ????? pomóżcie bo chcę normalnie jeździć a i pali najlepiej na zakręconej śrubce od mieszanki ponieważ jak wykręcę chociasz 1 obrót to nie chce jechać.




_________________

Romet 787 2T/Minarelli
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.p ... 75#1221675

Sprzedam części silnikowe Piaggio/NRG mc3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy