Dzisiaj jest 24 kwie 2024, 12:06



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 22 gru 2015, 21:54 
*

Rejestracja: 22 gru 2015, 21:10
Posty: 2
Pojazd: Derbi Senda MK 70
Cześć wszystkim , jest tutaj nowy wiec prosze o wyrozumialosc. I sory za pisownie ale mam Angielskiego laptopa i jest inna pisownia. Ale przejdzmy do rzeczy.
Mam bardzo wielki problem z Derbi Senda 2002r zaplon LEONELLI. i nie potrafie se z nia poradzic juz od dłuższego czasu.
Byl robiony remont:
Cylinder Metrakit SP II 70cc
Wal Carenzi racing , lozyska skf c3 , lozysko korbowodu stage6 srebrzane
Gaznik Tec 24 PWK + Stozek
Wydech Conti Chr
Gasbox malossi
Membrany Top racing
Problem polega na tym ze ostatnio senda ciezko wkrecala sie na obroty , przerywala , robila BUUU , strasznie kopcila. Okazalo sie ze simering od strony sprzegla wypadl. Dzisiaj senda zostala rozebrana i zalozylem nowy simering i kopcenie zniklo ale Senda nie chce sie wkrecic na obroty , strzela z tlumika ogniem , z gaznika rowniez , robi buuu , nie ma wolnych obrotow , gasnie. Postanowilem zmienic na gaznik 21 dellorto ale nadal to samo , trzymam ful gaz a ona wkreca sie do polowy obr i czasem takia by chciala wejsc wyzej ale po chwili strzal z wydechu i buu.
Dodam ze zaplon jest ustawiony rowno ze strzalka , próbowałem na rożnych dyszach ( 80 , 85 , 90 , 95 , 100 , 105, ) aktualnie jest 80. Sprawdzalem zawor membranowy , listki dolegaja idealnie. Swieca MOKRA. Iskrownik nowy , Modol ( zamiennik leonelli nowy ) , regulator napiecia nowy. Dzis jeszcze podejrzewalem ze to przez ten moduł no ale przeciez jeszcze kilka dni temu jak tak dymila to czasem potrafila sie wkrecic na max obroty i po kilku sekundach BUUU i gasla a po wymianie uszczelniacza nie kopci ale juz wg sie nie chce wkrecic. Prosze o porady jakies poniewaz nie mam juz pojecia co z nia moze byc , tyle kasy w to wpakowalem a to nadal nie jezdzi. Pomóżcie.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy