Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 8:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: setup dla am6
Post: 18 maja 2018, 14:47 
*

Rejestracja: 18 maja 2018, 12:48
Posty: 1
Pojazd:
Cześć, niedawno całkiem przypadkiem wszedłem w posiadanie keeway'a x-ray z am6, jako ogólnie jeżdżę na większych sprzętach i moja przygoda z 50ccm skończyła się dość dawno chciał bym prosić o poradę, pewnie podobne pytania już padały ale mi chodzi o konkretny zestaw do osiągnięcia konkretnych celów. :)
Tak więc jeśli już wstęp mamy za sobą to przejdźmy dalej, ogólnie po kilku rundkach tym sprzętem uważam że nie jest najgorzej co prawda nie mam porównania do innych maszyn tej klasy pojemnościowej, to myślę że 70km/h (mierzone GPS) przy mojej wadze 120kg (mierzone wagą łazienkową) nie jest wynikiem najgorszym (podobno silnik to 70ccm) to może mogło by być lepiej zależy mi żeby motorek sprawnie poruszał się w mieście tak żebym mógł śmiało kręcić nim kilometry nie będąc spychanym z drogi. (nie wiem jak w waszych miastach ale w poznaniu kierowcy samochodów są straszni, latając większym sprzętem nie ma tego problemu ale latając keewayem naprawdę wyprzedają na grubość lakieru) Chciał bym się osiągami zbliżyć do 125ccm czyli coś koło 15km v-max 100km/h+ i żeby wiarę się to od startu kulało ogólnie z tego co w internecie gdzieś wyszperałem było by to do zrobienia, ale poznam chętnie wasze opinie na ten temat no i liczę że podacie jakieś gotowe zestawy części których musiał bym użyć przy modernizacji tego silnika (i tak niedługo czeka mnie remont bo poprzedni właściciel bardzo niedbale serwisował maszynę)
A jeszcze uprzedzę pytanie czemu nie latam czymś większym jak mi tak źle na x-rayu:
-nie dorobiłem się jeszcze prawka kat A, a do pracy czymś polecieć trzeba więc po co ryzykować mandaty i inne nie przyjemności związane z brakiem tego kawałka plastiku
-parkowanie w centrum jak i korki zniechęcają do jazdy samochodem :P a taki mały zwinny podrasowany keeway nada się idealnie.

Za wszelkie ewentualne błędy ortograficzne i interpunkcyjne przepraszam ale jestem dysortografikiem.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy