Dzisiaj jest 29 mar 2024, 6:59



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6847 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 24 lip 2015, 17:59 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Beka :mrgreen:
kupiłem dziś pierś z indyka , zobaczę jak to smakuje..
Bo jeśli chodzi o pierś z kurczaka ( niemcy) to normalnie pasza, tego nie da się jeść!
Losoś jak cie moge jest, w przyprawach taki gotowy zajebisty, zaś inny trochę suchy. Ostatnio praktycznie na rybkach byłem.




_________________

Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 25 lip 2015, 6:55 
*

Rejestracja: 25 lip 2015, 6:45
Posty: 2
Pojazd:
ktoś może polecić jakąś sensowną siłownię w Łodzi? najlepiej żeby była połączona z jakimś klubem fitness, dziewczyna wybrzydza wszystkie w jakich zdarzyło nam się tutaj bywać..chodzi o coś dużego, przestrzennego, z jakimś w miarę nowoczesnym sprzętem, z którego wiadomo jak korzystać, żeby nie czułą się tam taka zagubiona ;)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 18 sie 2015, 8:59 
*

Rejestracja: 17 sie 2015, 0:43
Posty: 1
Lokalizacja: Augustów
Pojazd:
Pompki i abs :)




_________________

Wypozyczalnia-mila.pl




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 wrz 2015, 10:04 
*

Rejestracja: 10 wrz 2015, 23:20
Posty: 1
Lokalizacja: Łeba
Pojazd: jeszcze brak
Czy używa ktoś z Was produktów ActivLab? Od zawsze używam BCAA od Olimpu ale to jest o wiele tańsze (zbieram na wymarzonego ścigacza, więc każdy grosz się dla mnie liczy:) ). Tylko zastanawiam się jak z działaniem, jakością, smakiem?




_________________

wypożyczalnia samochodów Wrocław




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 paź 2015, 16:25 
**

Rejestracja: 23 sty 2015, 16:13
Posty: 312
Pojazd: SF2
Siemka :)
Chciałbym się was doradzić w pewnej sprawie , otóż chodzę już ponad tydzień na siłkę i tutaj mam pytanie kolega doradził mi na początek +/- 2msc używać tylko i wyłącznie bcaa (ostrovit) , czy to dobry wybór ? Oczywiście po tych 2msc +/- zapewnię dojdzie białko.
~Mam 17 lat
~ 176cm
~ 68kg
Robię głównie wszystkie ćwiczenia ( nie do słownie) , oprócz tych obciążających kręgosłup.
Prosiłbym o szybko odpowiedź ! Dzięki :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 paź 2015, 14:32 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Julek pisze:
Czy używa ktoś z Was produktów ActivLab? Od zawsze używam BCAA od Olimpu ale to jest o wiele tańsze (zbieram na wymarzonego ścigacza, więc każdy grosz się dla mnie liczy:) ). Tylko zastanawiam się jak z działaniem, jakością, smakiem?


Activlab- coś tam miałem chyba kreatyne i była ok.

Porównajmy składy ( porcja 10g )
L-leucyna 3 g <OLIMP Activlab > 2,5g
L-walina 1,5g 1,25g
L-izoleucyna 1,5g 1,25g
L-glutamina 1g 3,5g
Razem 7g 7,5g

Activlab ma przewage pod względem glutaminy która wpływa na metabolizm azotu (przyrost mięśni) bla bla bla itd.

Brałbym Activlaba :)
A walory smakowe ? Nie wiem, ale to ma działać a nie smakować.
Zresztą ja już przywykłem że bcaa w prochu czy przedtreningówka smakuje jak oranżadka za 50gr .




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 lis 2015, 18:07 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2012, 10:45
Posty: 523
Lokalizacja: woj. Małopolskie
Pojazd:
Siema, co myślicie o takiej wielofunkcyjnej ławeczce do stawiania pierwszych kroków w budowaniu masy i mięśni? Nada się to czy raczej niepraktyczne i nic na tym nie zdziałam? Dodam, że na razie siłownia odpada, tylko treningi w domu na chwile obecną. http://allegro.pl/lawka-laweczka-pod-sz ... 91401.html

i drugie pytanko, co myślicie o dietach Czarnego Furiata? Ktoś poleca czy lepiej wybrać się do normalnego dietetyka w okolicy?




_________________

pioterp13 pisze:
czytałem gdzieś , ze bidalot jest taki jak malossi c16, prawda?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 lis 2015, 20:10 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Mam coś podobnego, ogólnie wszystko idzie z jednej fabryki :P
Co mogę Ci powiedzieć, na początek wystarczy, od razu wyjazd z tą maszyną do rozpiętek bo to badziew jest , do nóg też taka sobe maszyna bo brakuje gąbek przy ławce, za bardzo się wżyna .

Licząc to że musisz dokupić obciązenie a osobno Cię wyjdzie drożej niż byś kupił używke ławke + obciązenie .

Także, odpalaj olx i szukaj ławeczki z obciązeniem w twojej okolicy, ta ławka to ''standard'' która na początek wystarczy ,więc w tej cenie nowej kupisz taka używana z obciążeniem, to lepiej poszukać w graniach 300-350zl coś troche lepszego




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 lis 2015, 15:35 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2012, 10:45
Posty: 523
Lokalizacja: woj. Małopolskie
Pojazd:
Revo, Ok dzięki, a co myślisz o diecie i planie treningowym Furiata?




_________________

pioterp13 pisze:
czytałem gdzieś , ze bidalot jest taki jak malossi c16, prawda?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 lis 2015, 22:53 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 maja 2009, 15:26
Posty: 2647
Pojazd:
Nie polecam , tz miałem od niego dietę na redukcję , wydaje mi się że każdemu to samo wysyła.. Jedzenie nie jest wygodne, nie dał rozpiski na cały tydzień tylko przykłady posiłków, cardio niedostosowane do ilości kalorii, tz jak ktoś wcześniej wsponiał później cardio w granicach 50min 4x w tygodniu - absurd trochę :)
Poszukaj jakiegoś trenera personalnego na fb.. Przetrzep fora , popatrz na opinie ..
Może z tej strony ?
http://potreningu.pl/

Co do planu , wszystko oparłem na własnym doświadczeniu. Zależy czy ćwiczę w domu bez asekuracji czy na prof. silce z pomocą kumpla. Każda partia raz w tygodniu .. na partię po 3 ćwiczenia z ciężarem do max 6-8 powt.
Pon : klata bic
Wt: plecy tric
Śr wolne
Czw : barki kaptury
Czasami wrzuce jeszcze klatkę w piątek
jak widzisz nóg nie ćwiczę , ponieważ mam zapalenie przyczepu mięśnia czworogłowego .
Dobrze że bóg mnie obdarzył dużymi łydkami to nie wyglądam tak tragicznie . :mrgreen:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 06 lis 2015, 15:28 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 lis 2012, 10:45
Posty: 523
Lokalizacja: woj. Małopolskie
Pojazd:
Ok dzięki, skorzystam z tej strony co mi podesłałeś, czytałem opinie i ludzie są zadowoleni :) Zobaczymy jak to będzie.




_________________

pioterp13 pisze:
czytałem gdzieś , ze bidalot jest taki jak malossi c16, prawda?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 gru 2015, 14:04 
*

Rejestracja: 05 gru 2015, 13:59
Posty: 3
Pojazd: Suzuki SV650N
Revo pisze:
Nie polecam , tz miałem od niego dietę na redukcję , wydaje mi się że każdemu to samo wysyła.. Jedzenie nie jest wygodne, nie dał rozpiski na cały tydzień tylko przykłady posiłków, cardio niedostosowane do ilości kalorii, tz jak ktoś wcześniej wsponiał później cardio w granicach 50min 4x w tygodniu - absurd trochę :)
Poszukaj jakiegoś trenera personalnego na fb.. Przetrzep fora , popatrz na opinie ..
Może z tej strony ?
http://potreningu.pl/

Co do planu , wszystko oparłem na własnym doświadczeniu. Zależy czy ćwiczę w domu bez asekuracji czy na prof. silce z pomocą kumpla. Każda partia raz w tygodniu .. na partię po 3 ćwiczenia z ciężarem do max 6-8 powt.
Pon : klata bic
Wt: plecy tric
Śr wolne
Czw : barki kaptury
Czasami wrzuce jeszcze klatkę w piątek
jak widzisz nóg nie ćwiczę , ponieważ mam zapalenie przyczepu mięśnia czworogłowego .
Dobrze że bóg mnie obdarzył dużymi łydkami to nie wyglądam tak tragicznie . :mrgreen:


Miedzy treningiem duzych partii (klata/plecy/nogi) powinien byc przynajmniej 1 dzien odpoczynku. Przynajmniej tak czytalem i sam stosuje te zasade :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 gru 2015, 17:49 
*

Rejestracja: 08 gru 2015, 17:40
Posty: 3
Lokalizacja: Goleniów
Pojazd: Suzuki Intruder
Jeśli rozkładasz wszystko na pojedyncze dni to przerwy nie są konieczne - np. jednego dnia klatka a drugiego bic, ale mało kto chyba robi w ten sposób. Większość działa tak jak wspomniał poprzednik i myślę, że to zdrowa zasada. Warto też czasem zmienić repertuar ćwiczeń bo jak lecisz tym samym to szybko się organizm przyzwyczaja np. jednego tygodnia zrób klatkę na skosie a następnego na wąsko itd.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 07 sty 2016, 12:04 
*

Rejestracja: 06 sty 2016, 16:10
Posty: 1
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd: Yamaha
pompki, podciaganie, sciąganie linek pod katem prostym, hantle i sztanga. sporo akurat jest mozliwosci. polecam ci sprawdzic trening bjjb z karmowskim, fajne cwiczenia prezentuje




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 08 sty 2016, 22:08 
*

Rejestracja: 12 lip 2014, 10:12
Posty: 59
Pojazd:
Siemka pany!
chciałbym troche podrobić sobie łapy i brzuch
nogi w swoim czasie.
w pokoju mam ławkę z sztangą (obciązenie do 120kg , cisne max 70)
mam 170cm wzrostu waże 68/69 kg
na brzuchu mam troche tłuszczu mięśnie widac ale to nie to...
chciałbym je totalnie wyrobić jak i łapy
dodam ze mam jedną hantle obciązenie 10kg ale moge zalozyc obciążenie z sztangi..
macie jakis rozklad ćwiczeń?
Pozdro.




_________________

Facebook -> Facebook.com\minirost
Mini scigacz
Full custom ramy oraz plastiku
Gaźnik od WSK 125
Mieloch-http://forum.mieloch.pl/mini-bike-custom-t414911.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 02 lut 2016, 7:00 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Jakieś propozycje zrzucenia trochę opony zimowej ?
185 cm / 90 kg
w pasie 97, klatka 112
Z ruchu to tylko boks trenuje.
Silka odpada. Basen, bieganie ? Pływać za mlodu dużo pływalem, myślę o powrocie.
ograniczylem podjadanie, fast foody raz na jakiś czas kebs, jem dużo ryb wszelkiego rodzaju, słodyczy wcale. Dużo serów wcinam.
Moja waga jest mocno elastyczna, potrafię w miesiąc 5 kg przytyć jak i zaraz zrzucić.
Ostatnio zauważyłem ze w pasie ubyło, a waga ta sama już przez dłuższy czas.




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 05 lut 2016, 22:46 
**

Rejestracja: 23 sty 2015, 16:13
Posty: 312
Pojazd: SF2
Proponowałbym jakąś dietę + sporty ( pływanie , bieganie , rower ).




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 lut 2016, 14:30 
***

Rejestracja: 19 lip 2010, 17:37
Posty: 875
Lokalizacja: Kurów
Pojazd: opel combo c
Kod:
Jakieś propozycje zrzucenia trochę opony zimowej ?
185 cm / 90 kg
w pasie 97, klatka 112
Z ruchu to tylko boks trenuje.
Silka odpada. Basen, bieganie ? Pływać za mlodu dużo pływalem, myślę o powrocie.
ograniczylem podjadanie, fast foody raz na jakiś czas kebs, jem dużo ryb wszelkiego rodzaju, słodyczy wcale. Dużo serów wcinam.
Moja waga jest mocno elastyczna, potrafię w miesiąc 5 kg przytyć jak i zaraz zrzucić.
Ostatnio zauważyłem ze w pasie ubyło, a waga ta sama już przez dłuższy czas.


Nie ma takiego jak mocno elastyczna waga kolego ;) Albo jesteś genetycznie chudy lub gruby ew. mięsisty
Pas 97 przy 90kg? stwierdzam że albo masz dupe jak 3 drzwiowa szafa (szerokie biodra) lub co bardziej prawdopodobnie z Ciebie robi się duży grubasek :)

Trenujesz boks? SUPER
dodaj do tego diete a zrobi ona za Ciebie wszystko :P




_________________

PAPIER TOALETOWY




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 lut 2016, 15:23 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 lis 2009, 18:52
Posty: 2610
Lokalizacja: Radomsko [ERA]
Pojazd: BMW E61
Być może nie ma, ale mówię jak jest. 5kg w miesiąc przytyć a potem to szybko zrzucić to nie problem.

Iniector pisze:
Pas 97 przy 90kg? stwierdzam że albo masz dupe jak 3 drzwiowa szafa (szerokie biodra) lub co bardziej prawdopodobnie z Ciebie robi się duży grubasek :)


dupa/biodra normalne
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=576F72ED

normalne zdjęcie bez napinki
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=575AAB6C

Revo mi dał jakąś dietę, ale słabą wolę mam i niestety nie stosuje jej prawidłowo.
Nie chcę być wyrzeźbiony, nie kręci mnie to, wolę być trochę zlany i zbity, ale nie cierpię napinki i żył na wierzchu




_________________

REGULAMIN FORUM ---> viewtopic.php?t=3




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 20 lut 2016, 21:02 
***

Rejestracja: 19 lip 2010, 17:37
Posty: 875
Lokalizacja: Kurów
Pojazd: opel combo c
Cytuj:
Revo mi dał jakąś dietę, ale słabą wolę mam i niestety nie stosuje jej prawidłowo.
Nie chcę być wyrzeźbiony, nie kręci mnie to, wolę być trochę zlany i zbity, ale nie cierpię napinki i żył na wierzchu


czyli grubasek :D (odbierz z dystansem) ja przy twoim wzroscie i wadze ok 95kg. mialem w pasie 83cm, przy braku kaloryfera (czyli wnioskuje ze chciałbyś mieć to samo)

tak czy siak, co z tego jak wiecej pobiegasz/cardio porobisz jak nadrobisz to jedzniem czyt. przebijesz zapotrzebowanie kcal ---> obecny pas.

Musisz się przełamać na korzyść diety, ona stanowi wszystko. Nic Ci nie da tyle co micha, nawet jakbyś biegal cały dzień to nie zobaczysz takich efektów jak przez miche.


Powodzenia Ci życze w dążeniu do celu ;)




_________________

PAPIER TOALETOWY


Ostatnio zmieniony 20 lut 2016, 21:02 przez robdk, łącznie zmieniany 1 raz
Regulamin pkt. 24




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6847 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 337, 338, 339, 340, 341, 342, 343  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy