Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:46



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 mar 2017, 17:18 
*

Rejestracja: 27 cze 2016, 23:27
Posty: 14
Lokalizacja: KRAKÓW
Pojazd: PEUGEOT SPEEDFIGHT 2 AC
Mam pytanie czy przy tym cylindrze używasz dozownika czy robisz sam mieszanke ?? :mrgreen:


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 13 kwie 2017, 17:31 
*

Rejestracja: 15 sie 2014, 14:05
Posty: 29
Lokalizacja: Wieliczka
Pojazd: Peugeot Speedfight 2
Imię: Dawid
MLODY712 pisze:
Mam pytanie czy przy tym cylindrze używasz dozownika czy robisz sam mieszanke ?? :mrgreen:

Robię ręcznie mieszanke w proporcjach 1:40.
Plany co do Speeda się troszkę zmieniły, a konkretnie to będzie nowe serducho, nie że coś się stało tylko po prostu chęć poznania czegoś więcej, dlatego zakupiłem drugie kartery, w których został wykonany flow, dopasowanie pod cylinder, zaspawanie wałka dozownika, usunięcie poprzeczki oraz szkiełkowanie. No i sam cylinder - Athena Racing Modular :cool: . W najbliższym czasie mam zamiar zabrać się za niego i poskładać na tych częściach :D myślę, że później większych zmian nie będzie, po prostu ma jeździć i tyle :D Sprzedać nigdy nie zostanie sprzedany także nie ma co się obawiać :P
Obrazek Obrazek




_________________

Mój Speed, koniecznie zobacz i skomentuj :)
https://www.facebook.com/Speedbydadid/?ref=bookmarks
silver-red-speedfight-2-206-wrc-02-t416060.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy