Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:15



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Swap 4t na 2t
Post: 20 cze 2018, 12:28 
*

Rejestracja: 20 cze 2018, 12:20
Posty: 2
Pojazd: Honda cbr 125
Witam chciałbym spytać czy ktoś już się bawił w swapa chińskiej biegówki przerobienie na 2t a dokładnie wsadzenie am6 do junaka 901 mam w planie zrobić sobie swapa z silnikiem am6 do jakiegoś chińskiego motoru ktoś ma jakieś argumenty proszę pisać :)


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 22 cze 2018, 16:03 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 maja 2018, 18:13
Posty: 22
Lokalizacja: Pomorskie
Pojazd: Ducato 17, Fabia 18, R125 09
Trochę poza tematem, ale brałeś pod uwagę swap na chińskie 4T 110/125cc? Zmiana mniej problematyczna.
Miałem przyjemność przejechać się czymś takim (AM6 mocne sam miałem do porównania) i powiem Ci, że przy tym jak ten swap był prosty, a cały kompletny nowy silnik stosunkowo tani osobiście na 2T bym w tym konkretnym modelu nie zmieniał.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 lip 2018, 16:04 
*

Rejestracja: 20 cze 2018, 12:20
Posty: 2
Pojazd: Honda cbr 125
Własnie osobiście wole am6 niż jaki kolwiek silnik chiński po pierwsze rozpędza się 3 dni i nie ma to wgl siły jechać no ewentualnie 125 cm chińskie ale mialem motor z 125 chińskie i mnie dobijały te wibracje ponieważ chińskie silniki nie mają wałka wyrównującego dlatego wolałbym żeby to było am6 i miałem aprilie rs 50 am6 i się jeżdziło zarąbiście fakt spalnie jest większę niż 4t ale jak to 2 t a chciałym zobaczyć jak to chodzi w jakimś motorze chińskim i najlepszy ospowiednik do tego to junak 901 leki i wytrzymały a na dobrym secie am6 pójdzie z 120 a chiński nie ma takiej opcji ... ale to tylko moje zdanie

Pozdro :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy