Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:18



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 06 lip 2016, 22:16 
*

Rejestracja: 30 sty 2016, 14:35
Posty: 22
Pojazd: Piaggio nrg
Witam mam problem otóż posiadam swapa p/g.Skuter po remoncie.Wymienione łożyska w przekładni.2 i jedno igiełkowe.Tryby przekładni były w dobrym stanie.Nie było widać zużycia wszystko zostało dokładnie oczyszone i zalane olejem ELF 75w90.Od początku kiedy go posiadam problem polega na tym iż podczas jazdy cos strzela jakby od strony sprzegła.Najczesciej dzieje się to na nierównościach.Na drodze rzadko to zauważam.Dodam że mam obudowe z łożyskiem aby trzymała sprzegło,któro kiwa sie góra dół.Moje pytanie co to może być.Ja myślałem nad łożyskiem korektora momentu obrotowego.I pytanie jaki tam jest korektor na skz widziałem sportowe po 500-600zl a nie chcę tyle wydawac.Doradzcie cos taniego.Lub Podajcie przyczynę.

EDIT.
Dodam że pomiedzy korektorem a sprzegłem jest wyczuwalny luz nie na wałku a jakby sprzegło nie dociskało do konca korektora i ten sie rusza.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 09 lip 2016, 20:32 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 sie 2009, 9:22
Posty: 567
Lokalizacja: Lublin
Pojazd: Gilera Runner SP 50
U mnie też jest luz na wałku sprzęgła, ale mam jak Ty również łożysko w pokrywie przekładni i to wszystkie luzy niweluje, a przynajmniej przeraźliwych dźwięków nie słyszę.
Co do Twojego problemu i luzem za dzwonem, to może po prostu wyjmij sprzęgło i sprawdź czy nie trzeba go dokręcić kluczem nr. 34 :wink:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy