Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:52



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 maja 2018, 10:30 
*

Rejestracja: 29 lip 2017, 10:44
Posty: 6
Pojazd: rex macal
witam stawiam sprawę krotko cdi i ducati energia miałem za 70zł kupiłem inne ducati energia za 150zł pisało ze odblokowane na piny te za 70zł same kable bez pinów cylinder 68 ccm odblokowany bo 50ccm w samym cylidrze na wydechu był zablokowany nie dało się togo odblokować kolega zaówarzył po zmianie tłumik odblokowany chiński za 150zł łamany z allegro i po wymianie tego wszystkiego dalej jedzie 60km z górki raz mi zgas i mam takie pytanie czy te 20km może być dawka paliwa bo tylko z tym mi zostało pokombinować śruby odkręcone na max powietrze dawka paliwa już myślę o iglicy przepustnicy tam jest takie zabezpieczanie co je się przerzuca na większą dawkę paliwa ma 4 pozycje ale nie wiem wariator tez jest odblokowany bo wymieniałem na rolki najcieńsze ze by dobrze pasek dociskały jakieś pomysły widze ze kazdy ma gdzieś mi doradzić miałem spalony dzwon sprzegła ale przeleciałem papierem i jedzie 60 na gps bo licznik mam rozwalony kupiłem sprtowy dzwon dzisiaj 08.05.18 napisze do was czy się coś poprawiło bo motorowym powiedzieli mi ze trzeba wymienić sprzęgło i wariator sportowy ale poco wariator wystarcz tyko najcieńsze rolki ze by dobrze dociskały pasek dam wam znać co i jak jak chcecie jeszcze do dam ze na liczniku jest 100km ale czuje ze jest to dla picu

-- 11 maja 2018, 11:23 --

niestety kupiłem sprzęgło sportowe pewnie dalej to samo uważam ze wszystkie moduły cdi ducati energia są zablokowane wymieniłem dysze w gaźniku przestawiłem zabezpieczenie na iglicy przepustnicy bo mi gas teraz mi nie gaśnie chodzi wszystko fajnie ale jak biorę go na obroty to ma 9 tysięcy na słuch bo miałem chiński sprzęt bassa i słychać było obroty ze az silnik się trząś tag ze ze by odblokować yamache na iskrowniku AM6 trzeba zaprojektować swój własny moduł i chyba tak zrobię bo znam się na elektronice i kocze nie długo programowanie znalazłem na yamacha.pl ze w tych energia ducati jest jakiś bezpiecznik niebieski ale trzeba rozwalać moduł a mi jest szkoda 150zł rozwalać szkoda mogłem zostawić ten stary a nie go wyrzucać i z drugiej strony nie wiem jak bym się do nie go dostał jak jest zalany klejem epoksydowy żywicznym jeśli dobrze mowie jeśli nie to proszę mnie poprawić czym te moduły są zalane i ja mam dokładnie taki modół a on pisze ze jest odblokowany zaraz mu coś na pisze
https://motor-x.pl/modul-cdi-z-cewka-te ... m-2,p.html
jedyne rozwiozanie to jest modól taki którego nigdzie nie dostaniesz
https://archiwum.allegro.pl/oferta/modu ... 97924.html


Ostatnio zmieniony 11 maja 2018, 10:52 przez tomi100001, łącznie zmieniany 2 razy

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 11 maja 2018, 10:31 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2013, 16:25
Posty: 1934
Lokalizacja: Morąg
Pojazd: Junak 305
tomi100001 pisze:
tłumik odblokowany chiński za 150zł łamany z allegro

Nic nie da, jest to zwykła seria tylko bez zawirowywacza.

tomi100001 pisze:
wymieniałem na rolki najcieńsze

Nie ma czegoś takiego jak rolki na przyśpieszenie i na v-max. Są tylko te najlepsze. Na których v-max będzie dobry jak i przyśpieszenie.




_________________

Longjia Exactly 2008r. next Generic Trigger 2007r. now Junak 305 2016r.

ObrazekJunak 305 by Nikodem
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Where I am?

Facebook

Youtube




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 maja 2018, 11:06 
*

Rejestracja: 29 lip 2017, 10:44
Posty: 6
Pojazd: rex macal
dzięki w kocu ktoś tu coś odpowiedział a już myślałem ze się nie doczekam a o co ci chodzi bez zawirowacza bo nie rozumiem ? panowie takie pytanie bo kupiłem własnie taki tłumik z tym zawirowaczem spalin no wyciągnąłem ten wąż i wsadziłem kij ze by ciszej mi chodził wiem ze to jest śmieszne ale mniejsza o to warsztacie powiedzieli ze bym te gówno wykręcił i wstawił zaślepkę ale nie wierze ze to poprawi chociaż 10km bo oni sami tego niewiedza mowie o warsztacie samochodowym
http://www.jednoslad.pl/zawirowacz-spalin-co-to-jest/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 maja 2018, 11:22 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Pierwsza rzecz: pisz z uwzględnieniem interpunkcji i ortografii bo naprawdę ciężko zrozumieć o co chodzi.
Druga rzecz: nie wiem o co biega z patykiem ale drewno i 2t to złe połączenie, chyba że to piła.
Po co kupiłeś blokowaną serię? Było wziąć sportowy z olx za choćby 200zł.
Co ma am6 do sqtera? Nie ogarniam. To dwie różne bajki.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 maja 2018, 12:08 
*

Rejestracja: 29 lip 2017, 10:44
Posty: 6
Pojazd: rex macal
a le szkoda mi w niego tyle inwestować i tak już wydałem 450zł nie kupie nigdzie plastików bo ich już nie ma a jak są to stare używane rozumiecie ale nie o wygląd mi tu chodzi tylko ze by szybko jeździł te 80km się nie psułhttps://zapodaj.net/6a05833e84928.jpg.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 11 maja 2018, 19:26 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2013, 16:25
Posty: 1934
Lokalizacja: Morąg
Pojazd: Junak 305
tomi100001 pisze:
https://zapodaj.net/6a05833e84928.jpg.html

Śmieszek z Ciebie :mrgreen:




_________________

Longjia Exactly 2008r. next Generic Trigger 2007r. now Junak 305 2016r.

ObrazekJunak 305 by Nikodem
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Where I am?

Facebook

Youtube




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 maja 2018, 7:23 
*

Rejestracja: 29 lip 2017, 10:44
Posty: 6
Pojazd: rex macal
jednak kolega mi gadał ze skuter idzie mi 70km bo ja mam rozwalony licznik i nie wiem ile jadę na analogowym do tego dodam ze na skuterze bassa jak bym miał 70ccm to bym jechał nim max 90km bo na 50ccm wyciągnąłem takim 70km ta grze dalej uważam ze moduły ducati energia są po blokowane kupiłem chiński moduł cdi do 2 t i chcę go podłączyć na wsuwki polutować kable na bolcach modułu zasilikonowac i zrobić schemat wzmacniacza produ do tego modułu bo ja mam 4 cewki do cdi i jedna cewka jest ładująca aku a w chińskim skuterze od tego modułu jest ich a z 6 i jedna ładująca czyli 7 a jak dzwoniłem do pana z częściami z allegro to własnie mi powiedział ze by działał modół od innego 2t to musza grac własnie ilość tch cewek bo inaczej odpali ale będzie przerywał ja już podłączałem od yamaha neos moduł i cewkę osobno bo mój silnik mineralli jest na częściach yamachy myślałem ze będzie działać i wyszło ze szkoda kasy nawet próbowałem cdi podłączać od 4t i tez odpalałem ale zachowywał się podobnie na gazie przerywał i nie chciał wejść w obroty oczywiście trzeba lutować na bolcach modułu zeby to podłączyć od innego skutera i moje pytanie czy opłaca się go odblokować i podłaczac moduł chiński 2t do tego modułu oczywiście będę musiał se zaprojektować wzmacniacz produ bo tez może przerywać na połowie gazu bo ja mam 4 cewki do cdi 1 cewka lądująca aku czyli mam słynę am6 a w skuterze chińskim jest iskrownik co ma 6 cewek + jedna ładująca aku czyli jest ich 7 dlatego konieczny jest wzmacniacz produ źródło z akumulatora bym zrobił na paru tranzystorach pytanie czy się opłaca i silnik się nie przegrzeje ?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 14 maja 2018, 10:47 
*

Rejestracja: 14 maja 2018, 10:44
Posty: 1
Pojazd: alfa 159
Dobrze jest odblokować skuter, ale pamiętaj, że jeśli zgarnie Cię policja na rolki, to możesz mieć problemy.




_________________

http://recenzjepozyczek.pl/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 15 maja 2018, 19:26 
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 gru 2013, 16:25
Posty: 1934
Lokalizacja: Morąg
Pojazd: Junak 305
Amba pisze:
Dobrze jest odblokować skuter, ale pamiętaj, że jeśli zgarnie Cię policja na rolki, to możesz mieć problemy.

W polsce mają chyba dwie sztuki tego :mrgreen:




_________________

Longjia Exactly 2008r. next Generic Trigger 2007r. now Junak 305 2016r.

ObrazekJunak 305 by Nikodem
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Where I am?

Facebook

Youtube




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 17 maja 2018, 10:32 
*

Rejestracja: 29 lip 2017, 10:44
Posty: 6
Pojazd: rex macal
ok aj i tak mam doświadczenia na 50 cmm 4 lata i mogłem se pozwolić na zmianę na 70 ccm ja jestem z warmi-mazury wiesz co to może jednak wezmę przełocznik zamotuje na arduino hehe a niedługo bede miał gilere bede ja chciał sporzedac za 1300zł tylko z niemiec nie przerejestrowana i mój skuter za 900zł plastiki dowalone w macalu ale liczy się środek a nie wygląd wolał bym jeździć dalej macalem moim jak gilerą 60km no chyba ze bym miał kasę czyli 500zł na gile-re żeby kupić do niej części to co innego a w niej jest brak ładowania iskrownik do wymiany trzeba wymienić sprzęgło bo słabo jeździ i podejrzewam ze to sprzęgło amortyzator tylny zardzewiały to tez do wymiany chodź działa a na części 300zł trzeba wsadzić bez cylindra




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy