Dzisiaj jest 29 mar 2024, 16:04



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 21 cze 2018, 20:40 
*

Rejestracja: 04 paź 2014, 12:10
Posty: 2
Pojazd:
Witam. Mam problem ze swoją Yamaha dt 125 z 1996. Nie mam świateł stop. Dwa czujniki sprawne bo jak złącze kabelki to i tak nie ma swiatla stop. Nie dochodzi prąd do tylnego swiatla. Czy jest odpowiedzialny za to jakis regulator badz bezpiecznik? Bo stało sie to nagle a raczej dwa czujniki w tym samym momencie się nie psują. Reszta swiatel dziala poza podwietleniem predkosciomierza.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 22 cze 2018, 16:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 maja 2018, 18:13
Posty: 22
Lokalizacja: Pomorskie
Pojazd: Ducato 17, Fabia 18, R125 09
kubu98 pisze:
Witam. Mam problem ze swoją Yamaha dt 125 z 1996. Nie mam świateł stop. Dwa czujniki sprawne bo jak złącze kabelki to i tak nie ma swiatla stop. Nie dochodzi prąd do tylnego swiatla. Czy jest odpowiedzialny za to jakis regulator badz bezpiecznik? Bo stało sie to nagle a raczej dwa czujniki w tym samym momencie się nie psują. Reszta swiatel dziala poza podwietleniem predkosciomierza.


Sprawdzałeś czy dochodzi napięcie bezpośrednio do gniazda żarówki, oraz wtyczki lampy? Możliwe, że zaśniedział styk i taki pomiar da Ci pewność.
Czasami zdarza się, że żarówka wygląda na sprawną, a wystarczy "puknąć" i już nie działa/działa, nawet nowe zdarzają się wadliwe.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy