Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:06



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 24 gru 2018, 10:46 
*

Rejestracja: 24 gru 2018, 10:21
Posty: 1
Pojazd: Rieju MRX 50 2004
Siemka! Ostatnio robiłem z moim kolegą remont am6. Wymieniłem tłok, cylinder, pierścienie, głowice, łożyska wału, wszystkie uszczelniacze, uszczelki i również regulator napięcia na zamiennik bo w oryginale poluzowal się pin i nie było świateł, przestała dZiałać stacyjka i ogólnie elektryka nawaliła. Wracając do meritum, silnik udało nam się złożyć, wszystko było git, odpalilismy, był na trochę wysokich obrotach ale wydawało mi się ze to kwestia regulacji. Jeszcze nie złożyliśmy go całego bo został nam do roboty kopniak O regulac :lol: ja sprzęgła, ale to zrobiłem już sam. Parę dni temu chciałem odpalić go i chwilę przypalić, ale zaraz jak go odpalilem i dodałem trochę gazu to wywalilo mu takie obroty ze bałem się że dostanę głowicą z rykoszetu.. oczywiście wyłączyłem go, trochę pobawilem się przy gaźniku, ale dalej to samo.. pod końcem gdy zauważyłem że regulacja mu nic nie daje to zakrecilem mu całkowicie paliwo i obroty, ale waleczny nadal chcial jechać. Po naciśnięciu sprzęgła oczywiście też W chodził na duże obroty. Gaźnik jest sprawny bo ostatnio z nim tak nie bylo, więc co może go boleć? Informuje z góry, żeby nie trzeba było się domyślać:
- temp. na dworze tamtego dnia była może jakieś -3/-4°C
- oleju W przekładni jest za mało, myślę, że połowa z tego co powinno być, bo przy renomontach dużo się ulalo, a na olej już pieniędzy brakło haha
- regulator napięcia naprawił mi stacyjke oraz światła z tylu, ale jak był na tych dużych obrotach i dodałem mu gazu to diodty na liczniku robiły dyskotekę.
Co go może boleć, że nie da się go wyregulowac?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy