Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:19



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 lis 2012, 16:23 
***

Rejestracja: 28 gru 2011, 15:03
Posty: 535
Pojazd:
Witam, ja wraz z moim kolegą w ramach projektu i-stypendium (projekt jest realizowany w zsliz nr2 w tarnowie) będziemy organizować zlot motocyklowy, tematyką zlotu bd zachęcenie młodzieży do Jednośladów oraz nauka panowania nad maszyną. Chciałbym się dowiedzieć do kogo, w jakim celu i jak się zwrócić aby móc zorganizować ten zlot. Między innymi na zlocie bd można wziąść udział w pokazie STUNTU oraz wyścigach na 1/4mili (warunkiem startu jest ukończenie 18lat, lub gdy nie ukończyła tego roku życia za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego). Chciałbym się dowiedzieć jak można pozyskać sponsorów.

Podawajcie każde informacje związane z tym temat, wszystko o organizacji zlotu.

Gdy będziemy wszystko wiedzieć już w 2013roku w miesiącu kwiecień-maj bd ta impreza.

Zachęcam do pomocy gdyż jeśli uda się nam to wszystko zorganizowac być może uda się takie zloty organizowac co roku.

Kolega zna osobiście kilku sławnych STUNTERÓW między innymi STUNTER 13. Który być może jeśli wszystko wypali będzie uczestniczył w tym wydarzeniu.

prosimy was o pomoc.

PS. zlot musi się odbyć na terenie Tarnowa.




_________________

Moje oczko w głowie;) :

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351080


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 07 lis 2012, 21:33 
*

Rejestracja: 03 kwie 2012, 19:31
Posty: 168
Lokalizacja: Dębica
Pojazd: Yamaha Axis ^^
Obym zdążył poskładac sporta bo bym wpadł :wink:


Ostatnio zmieniony 28 gru 2012, 21:09 przez Marcin179355, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 08 lis 2012, 15:27 
***

Rejestracja: 28 gru 2011, 15:03
Posty: 535
Pojazd:
planujemy takie spotkanie zrobić lecz pasowało by ktoś kto już kiedyś organizował podobne imprezy wypowiedział się w temacie, chętnych by było sporo gdyż zlotów motocyklowych w tarnowie nie było i nie ma. wiec myśle że spore grono osób by się zainteresowało tym. ale tylko czy uda się wszystko załatwić jak należy.




_________________

Moje oczko w głowie;) :

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351080




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 09 lis 2012, 22:57 
*

Rejestracja: 22 sie 2011, 18:11
Posty: 75
Lokalizacja: KT
Pojazd:
Znając życie to i tak nie wypali :/ ale zobaczymy co z tego wyjdzie .




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 10 lis 2012, 22:14 
***

Rejestracja: 28 gru 2011, 15:03
Posty: 535
Pojazd:
no być może by to wypaliło tylko no pasuje coś ogarnąć, może wkońcu wypowie się ktoś kto już miał styczność z organizacja tego typu imprez,

ja nie obiecuje że wypali wszystko na 100% ale myśle że jeśli się uda to czemu nie, tylko pozałatwiac pasuje wszystko i bd Gites:) Jeśli nikt sie nie wypowie to bd próbował sam jakoś to ogarnać wszystko ale każda opinia, każda dorada jest cenna, i może przyspieszyć i ułatwić organizację;)




_________________

Moje oczko w głowie;) :

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351080




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 lis 2012, 16:33 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2012, 10:23
Posty: 38
Lokalizacja: Nieczajna ok.Tarnowa
Pojazd:
W okolicach Tarnowa są organizowane zloty ze strony simsony.net (wbrew pozorom simsonów jest mniej niż innych markowych skuterów/motorowerów) już od 3 lat i to około 4 zlotów na rok. Na początku było nas 5-8 osób a w tym roku na zakończeniu sezonu było już prawie 40 osób. Więc zloty są, tylko nie są zbytnio reklamowane.
Jestem jednym z pomagających organizatorom także jak chcesz to pisz na gg a odpowiem na twoje pytania :) Co do organizacji takiej imprezy w Tarnowie jestem jak najbardziej na tak i mam nadzieje że ci się uda bo jednak w Tarnowie jest strasznie mało imprez z prawdziwego zdarzenia związanych z motocyklami/motorowerami :)




_________________

Aprilia Sr 70 Racing!
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=268829
Na nowy sezon Porting i wydeszek strojony na 11.5k :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 16 lis 2012, 7:18 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 gru 2011, 4:17
Posty: 250
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Pojazd: Keeway Matrix <3
Napisz do mielocha, sxt, albo racing planet może by się pojawili :wink:




_________________

Reaktywacja KEEWAY MATRIX DRAG CUSTOM & MINA LIQUID! - gruby up!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 19 lis 2012, 20:30 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 lis 2011, 14:53
Posty: 10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Pojazd:
Panowie jeśli taka impreza by wypaliła było by genialnie.Na pewno bym się pojawił z kolegami chociaż mam trochę do Tarnowa,fajnie by było po patrzeć na profesjonalistów,takich jak stunter13 i innych,fajnie było by się pościgać,taka imreza to bomba:D Oby wypaliło!!! :)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 gru 2012, 19:45 
*

Rejestracja: 22 sie 2011, 18:11
Posty: 75
Lokalizacja: KT
Pojazd:
http://www.facebook.com/TarnowScooterTeamTst?ref=hl Zapraszam !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 11 sty 2013, 22:14 
***

Rejestracja: 28 gru 2011, 15:03
Posty: 535
Pojazd:
Witajcie, długo nie pisałem nic ale cały czas brniemy do przodu, a mianowicie, skontaktowałem się w Tarnowską Konfederacją Motocyklistów WATAHA, pomyślałem nad tym że oni organizują jeden międzynarodowy zlot, więc można by połączyć nasz pomysł z ich oni są otwarci na nasze propozycje i we wtorek (chyba 15.01.2013r) mają przedyskutować sprawę na spotakniu i jeśli bd większość zaa to mają się ze mną umówić na spotkanie aby obgadać szczegóły co i jak itp. Myśle że powinno to wypalić. lecz więcej informacji bd miał w przyszłym tygodniu, teraz tylko czekać i w nich nadzieja jeśli się zgodzą to zaczynamy plany i zlot na 100% bd trzydniowy tzn 24, 25, 26 maj 2013, to jest pewne, a czy na zlocie bd stunt i 1/4 i 1/8 mili to sie zobaczy co oni na to;)) jeśli się zgodzą na połączenie tego to szukamy sponsorów, napisze do Pana Mielocha, S-X-T, racing planet itp




_________________

Moje oczko w głowie;) :

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351080




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2013, 17:12 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lut 2012, 10:23
Posty: 38
Lokalizacja: Nieczajna ok.Tarnowa
Pojazd:
No informuj o dalszych postępach bo jestem ciekawy co z tego wyjdzie :D




_________________

Aprilia Sr 70 Racing!
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=268829
Na nowy sezon Porting i wydeszek strojony na 11.5k :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2013, 17:58 
***

Rejestracja: 28 gru 2011, 15:03
Posty: 535
Pojazd:
Będę informował na bieżąco, wszystko teraz zależy od decyzji WATAHA jeśli się zgodzą, to już połowa sukcesu, potem tylko się z nimi spotkać obgadać szczegóły, Co można by zorganizować czy wszystko aby jest możliwe do realizacji itp:))

Jeśli macie jakieś pomysły co do sponsorów, programu jaki miałby obowiązywać, miejsca w tarnowie itp to proszę pisać, wstępnie zlot jest planowany że odbędzie sie przy Stadninie Koni w Klikowej ale jak tam bd z placem pod stunt i 1/4 i 1/8 mili:)) także dawajcie propozycje.




_________________

Moje oczko w głowie;) :

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351080


Ostatnio zmieniony 12 sty 2013, 18:04 przez DONEKSR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 12 sty 2013, 20:56 
*

Rejestracja: 03 kwie 2012, 19:31
Posty: 168
Lokalizacja: Dębica
Pojazd: Yamaha Axis ^^
Osobiście byłem już na zlocie tego klubu motocyklowego, bardzo miła atmosfera, fajne zadania itp. Myślę że bez problemu się zgodzą :wink: Z nimi rozrywka na najwyższym poziomie, czasami takie śmianie :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sty 2013, 17:58 
***

Rejestracja: 28 gru 2011, 15:03
Posty: 535
Pojazd:
Witajcie:) dostałem dziś wiadomość od pana z organizacji WATAHA i mamy się umówić na spotkanie początkiem przyszłego tygodnia, pewnie w poniedziałek lub wtorek, wtedy będzie coś konkretnie wiadomo co z tym zlotem na co są jakieś szanse itp:) Będe informował na bierząco, póki co możecie dawać propozycje co mogło by znaleźć się w programie (nie tylko dla skuterów i motorowerów) gdyż na spotkaniu bd musieli im wszystko przedstawić co i jak:))




_________________

Moje oczko w głowie;) :

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351080




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 sty 2013, 19:51 
***

Rejestracja: 28 gru 2011, 15:03
Posty: 535
Pojazd:
jutro spotkanie także będe coś wiedział, zobaczymy jak to będzie co ustalimy itp:) jutro podam więcej szczegółów:D



PS, Dziś miałem spotkanie z Panem z WATAHA, a więc na początek ustaliliśmy tak że to będzie zlot motocyklowy który będzie trwał przez 3 dni (piątek, sobota, niedziela) i w piątek będą koncerty itp i to będzie normalna impreza dla motocyklistów a w sobotę spotykamy sie na placu zlotu, tam będą już motocykliści a sobota będzie głównie przewidziana dla skuterów i motorowerów! będą rożnego rodzaju konkursy, pokazy i wyscigi 1/8 mili no i parada skuterów oraz motocykli, konkursy będą prawdopodobnie przewidziane dla wszystkich uczestników, z wyścigami i konkursami nie powinno być żadnego problemu, gość ma dobre kontaktu z radą miasta, policją i zarządcą dróg więc z zamknięciem ulicy Staro dąbrowskiej czy jakiejś innej nie bedzie problemu. W sobotę będzie przewidziana parada przez okoliczne miejscowości a na końcu do Tarnowa gdzie będą wszystkie atrakcje, wyścigi itp. A po wszystkich rozrywkach wrócimy na Plac zlotu gdzie prawdopodbnie bedzie biesiada: ognisko, grill, muzyka itp:) w niedziele zaś będzie zakończenie zlotu prawdopodobnie mszą dla motocyklistów i kolejna prada. Zlot dla skuterów miałby byc tylko w sobotę, bo doszlismy do wniosku że mimo wszystko mało będzie skuterów znając życie i dlatego typowy zlot dla klasy 50cc (i tuning) będzie w sobotę, wiadomo jak ktoś będzie chciał brac udział skuterem w zlocie przez wszystkie trzy dni to nikt mu tego nie zabrania, to jest tylko tak jakby program:))

A więc co wy na to?? kto by był chętny???




_________________

Moje oczko w głowie;) :

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351080


Ostatnio zmieniony 23 sty 2013, 15:05 przez DONEKSR, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 sty 2013, 14:38 
*

Rejestracja: 03 kwie 2012, 19:31
Posty: 168
Lokalizacja: Dębica
Pojazd: Yamaha Axis ^^
No ciekawie, ciekawie :)
Sobota dobry dzień, więc pewnie się zjawię :)
Tylko teraz pasuje to rozgłosić po innych forach itp.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 sty 2013, 15:13 
***

Rejestracja: 28 gru 2011, 15:03
Posty: 535
Pojazd:
narazie tak wstępnie wszystko jest;) a dokładniej będzie wiadomo jak pójdę do szkoły i dowiemy się kiedy będzie rozstrzygnięcie konkursu na projekt Istypendium jeśli bd tak jak był planowany końcem stycznia to raczej wszystko uda się zorganizować, gorzej jednak będzie jak będzie rozstrzygnięcie np końcem lutego albo marca, wtedy będzie kiepsko bo nie zdążymy nic zorganizować. bo gdyby udało się zdobyc sponsorów na wszystko żeby nie trzebabyło kasy z kieszeni dawać to nie patrzylibyśmy na ten konkurs tylko organizowaliśmy, a jak wygramy konkurs to dostaniemy kase na organizacje tego i bd fajnie;)




_________________

Moje oczko w głowie;) :

http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=351080




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 kwie 2013, 13:41 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lip 2012, 19:21
Posty: 187
Lokalizacja: Tarnów
Pojazd: Peugeot Jet Force
I co tam wiadomo coś jeszcze ???




_________________

White&Black Jet Force Tuning by adrian168
peugeot-jet-force-c-tech-r-cup-by-adrian168-t397201.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy