Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:20



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 01 wrz 2013, 18:28 
*

Rejestracja: 01 wrz 2013, 17:32
Posty: 5
Pojazd: Benelli 49x
Siema, Siema :D

Przedstawiam wam moja Benelke :) Kupiłem ja a raczej mój brat w 2008 roku nie mam teraz zdjec jak była nowa ale jak je zdobede to podeśle : ) Benelli dostałem w 2010 roku jak brat zdał prawko : D pamietam to jak dziś miałem wcześniej longile l-evo i Benelka była moim marzeniem nie dość ze jest piekna to i jakiem miała wtedy osiagi <3

A wiec postaram sie wam opisac cała historje jej życia aż do teraz to co pamietam bo wiekrzość rzeczy wymieniał mój brat :P No wiec tak Kupina jak już wyzej napisane w 2008 roku po dotarciu odblokowana :D po odblokowani v-max był coś koło 80 po prostym :)) poźniej doszedł Leo Vince ZX i od tego sie wszystko zaczeło :D Do ZX'a napęd :
-wariator Hebo
-rolki 3,5g
-Sprzegło też Hebo
-Speżynki czerwone Hebo
-Docisk czerwony Hebo
-dzwon Stage6 Wing Cooler
-pasek Polini Kevlar
Po przejechaniu 11tyś km cylider sie zatarł : c wiec kupiliśmy cylinder Motoforce 50cc plus : ) na tym cylku v-max możecie wierzyć lub nie, ale ona z 100 poleciała :PP
po jakimś czasie zaczeły sie problemy spadem mocy coś było z gaźnikiem i z napedem i w sumie to od tego mometu Benelka jest w moim posiadaniu :DD
Ja w niej wymieniłem gaźnik na TEC 16 i przeciw tależ : ) lecz to nic nie dało : C dalej było tak jak wcześniej nie miała tyle mocy co za starych dobrych czasów : C a co najgorsze w tamtym roku pod koniec sezony cylindej sie zatarł no i trzeba było kupić nowy a, że nie dysponowałem duża kwota to kupiłem cylinder Naraku 50 do tego zawór membranowy Top Performances tyle co do mechaniki :DD Mam jeszcze pale planów ale o tym to poźniej :)
Teraz czas na optyke :D Plastiki mam oklejone zielona folia czasze przednia mam oklejona w carbonie ;D koła mam od Keeway'a Matrixa czerwone moim zdaniem one nie pasuja i chce je przemalować :D przednia na zielono a tylnia na czarno :D Mam też seryjnie montowana w tych rocznikach kiere BMX :D Benelka z taką kiera to cudo <3
Plastiki chce przemalować na taki sam kolor jak sa bo folia to jednak folia i sie odkleja w paru miejscach ;//
Macie jak narazie jedna fotke bo tyle aktualnie posiadam a reszta gdzieś u brata na kompie albo na aparacie :PP Obrazek


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy