Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 2:11



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 19 mar 2018, 5:54 
*

Rejestracja: 24 kwie 2014, 12:51
Posty: 2
Lokalizacja: Wrocław
Pojazd: Honda CBR 125R 07r
Imię: Jakub
Cześć :!: ,od wczoraj jestem posiadaczem CBR125 na wtrysku z 2007r. Kupiłem ją niedaleko Katowic ,zapakowałem do bory w sedanie i po powrocie postawiłem ja na koła wkładając tylko osie a że pizgało strasznie wolałem sobie odpuścić składanie po tej śnieżnej nawałnicy 8-) . Wstając rano zszedłem odrazu na dół i zacząłem ją składać do kupy ,miała zdemontowany zawias przód.,koła,plastiki,czachę tylko po to by zmieściła się do sedana.. :? No więc już będąc na dole przed blokiem wziąłem się do pracy,zajęło mi to 2h z przerwami by się ogrzać :) zyskałem widownie z okien,ludzie pewno zdziwieni że robię to w taki ziąb heh ale prawda taka że muszę mieć sprawny i poskładany sprzęt bo bym nie mógł spać ehh 8-) . Po poskładaniu zastanowiłem się trochę nad śrubkami żeby dobrać jakieś ładne torxy lub imbusy i będą mi potrzebne :
10 fi 10 +5 nakrętek
10 fi 8 +5nakrętek

Dodatkowo zauważyłem że przycisk przełączania świateł nie działa (sprężynka) i świecą drogowe + jmuszę kupić żaróweczki h4 i chyba wybiorę z Osram-a moim zdaniem są godne polecenia gdyż mam je w borci już 5miesiąc.

*Następnie chciałbym wymienić olej i wybiorę Shella Helix 10w40 który daję radę i jest moim zdaniem najlepszy . Dodatkowo świeca i filtr powietrza K&N który można prać.

Muszę również zakupić wypełnienie zegarów "Lewy" bo obecny jest peknięty.

Wymiana końcówki wydechu na krótszą hmm komin hondy 125 nie jest w moim guście

Zestaw Athena 166cc +ecu ale bardziej tak na wakacje

Zębatka na zamówienie 60z + łańcuch did wzmocniony

Lusterka łezki +kierunki led +crash pady

Zawiasy przód cagiva mito z kołem

To by było na tyle jak narazie,w niedługim czasie zrobi się trochę cieplej to wpadnią większe działania ,jak narazie chciałbym ją dopieścić i przygotować wszystko na sezon . Będe ciągle zdawał relacje a tu trzymajcie foty = D

Obrazek

Cbr w borze sedan jakby ktoś chciał przewozić to polecam



url=https://naforum.zapodaj.net/aa46ab3e7cd2.jpg.html]Obrazek[/url]

Hania po złożeniu , trochę puźno ale chyba coś tam widać = D

-- 19 mar 2018, 6:12 --

Trochę sobie pojeździłem i wyczułem trochę moto a szczególnie hamulce na oblodzonym kawałku ;) dodatkowo upaliłem trochę gumę bo nowa opona i :!:
Tu macie krótki filmik który nagrywałem telefonem :cool:
https://m.youtube.com/watch?v=4fqKQQs4wMQ


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 19 mar 2018, 17:58 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Heh CBR 125r..moje dawne marzenie....kiedyś sobie taką kupię :cool: :cool:

Działaj działaj, z tymi kupnymi to tak jest, że lepiej wszystko przejrzeć zanim się postanowi załączyć 5ty bieg :roll: :roll: czyli konserwacje, regulacje, kupić co brakuje bo nigdy nie wiadomo czemu sprzedane moto...




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 19 mar 2018, 21:30 
**

Rejestracja: 06 sty 2018, 10:51
Posty: 425
Lokalizacja: Dragany
Pojazd: Baotian bt49qt9 / Saxo VTS
Imię: Gerard
Mi to sie marzy nsr125 pierwszej generacji z okrągłymi lampami . Po prostu czad :P




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy