Dzisiaj jest 28 mar 2024, 10:33



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 07 paź 2018, 15:18 
*

Rejestracja: 01 paź 2018, 16:27
Posty: 92
Pojazd: Piaggio NRG Power LC
Dziś odpaliłem bez akumulatora się przejechać jade jade nagle z 4 kresek maksymalna temperatura czyli chyba 10 czy to jest dziwne? jeszcze dziwnie śmierdziało ale się trochę płynu i oleju na cylnider wylało to może dlatego, po załozeniu cylka wydech nie daje rady. Ale cylinder na minimalnym gazie praktycznie jest mocniejszy jak powerforce na max. takze śmiesznie
no ale dziwne, że się tak nagle nagrzał najbardziej to mnie martwi ten „smród” no tak jakby taki olej.


dziwne, dziwne kurde boje się go odpalać boje się, że się nagrzeje, bardzo krótko jeżdżę skuterami i nie za bardzo się na tym znam. Proszę o pomoc co robić, czy coś może być uszkodzone?

wężyk z jednej strony ciepły z drugiej taki chłodniejszy
nakrętka od płynu nie jest do końca szczelna bo nawet czasem na dziurach jakieś krople polecą.

-- 07 paź 2018, 15:18 --

tak było to przez brak pompy oleju. jednak kiedy ją założyliśmy i usunęliśmy stamtąd silikon znowu zaczyna cieknąć po pół kilometra pije 50ml około (pół borygo poszło na same uzupełnianie gdzie może przejechałem z 2km na spokojnie maksymalnie do 8tys obrotów ze zmiennymi obrotami chyba dobrze docieram) z czego to może cieknąć w piaggio do dostania się do pompy wody trzeba rozpoławiać silnik co robić.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy