Dzisiaj jest 29 mar 2024, 10:55



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 03 cze 2018, 20:15 
*

Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:39
Posty: 4
Pojazd: Yamaha Aerox
Wtam
Jestem tu nowy i witam wszystkich. Przechodzę szybko do rzeczy kupiłem w ostatnim czasie Yamahe aerox z 2006 roku chłodzona cieczą. Po malych kłopotach z cieczą którą wywalało z kazdej strony wydmuchało uszczelke pod głowicą pomyślałem skoro juz stoi u mechanika to mogłby odrazu ją porobić. Myśle nad poważnym zapier...czem wszystko z górnej półki praktycznie od podstaw projekt budzet bez ograniczeń. Pomożecie co byście z czym spasowali pomożecie ??


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 03 cze 2018, 21:04 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Cyl R/T 70, wał R/T, flow karterów, port cylka, zapłon R/T, Napęd R/T, Gaźnik 26 pwk, zawór vforce3, dolot stage6, wydech spawak, 2x slicki i powinno brać od zera na koło. Myślę, że w 15000zł się zmieścisz. Nie zapomnij o hamulcach. Jak chcesz na dragi to ramę z alu zleć komuś do zrobienia.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 cze 2018, 16:41 
*

Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:39
Posty: 4
Pojazd: Yamaha Aerox
https://www.scooterkingz.com.pl/cylinde ... -rt-mk-i-2 o cylku to takim mówisz ??
https://www.scooterkingz.com.pl/gaznik- ... ck-edition co myślicie ??
https://www.scooterkingz.com.pl/zaplon- ... hting-coil zapłon to myślałem nad takim czymś aby posiadał cewke świetlną, no i korbowód do tego wał gruby interes sie szykuje... wiecie gdzie mozna w dobrej cenie to dostac byłbym wdzięczny :)
Ale spoko wszystko ogarniemy tylko mam pytanie oddałem go do mechanika co zajmuje sie motorami i moze nie miec takiego doświadczenia zeby to wszystko dobrze wystroic macie kogoś takiego na śląsku




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 04 cze 2018, 17:08 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Wojtala Garage obczaj - oni się tym zajmują profesjonalnie, albo jackmotrs. Za złożenie policzą sporo ale w 15 tysiach się zmieścisz ze wszystkim.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 cze 2018, 12:12 
*

Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:39
Posty: 4
Pojazd: Yamaha Aerox
Napisałem do wojtalagarage odpisał mi tak
Cena robocizny 2000zł netto (2 460zł brutto ). W cenie pełny profesjonalny remont silnika, konieczne modyfikacje (porting karterów, cylindra, głowicy, nie zależnie od jego marki), odpalenie, regulacja i strojenie na hamowni. wydaje mi się za dozę pieniądze + do tego części a tu tak wstępnie wyliczyłem na 5 koła wszystko powoli myślę ze nie w tym ale w następnym miesiącu roxanka przejdzie metamorfozę .

-- 10 cze 2018, 12:12 --

pisałem juz z wojtalagarage i napisał mi zeby sie skontaktował z mieloch dostane tutaj kontakt




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 cze 2018, 13:25 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Pewnie e-mail wyśli. Cena za tyle rzeczy i tak tanio, w Niemczech spokojnie ponad 1000 euro by wzieli. Żeby potem nie było cyrków typu 20KM z R/T to praktycznie wszystko trzeba modzić.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 cze 2018, 15:01 
*

Rejestracja: 05 kwie 2018, 14:39
Posty: 4
Pojazd: Yamaha Aerox
nie do konca rozumiem twoja wypowiedz czyli ze co 20 hp i nic wiecej o to chodzi i ze trzeba cos wiecej pozmieniac mysle nad pełnym setem i zebu nic nie brakowało




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 10 cze 2018, 19:34 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Jak ktoś sam składa i ma wywalone na przeróbki karterów i cylindra to potem mizerne rezultaty są - o to chodzi.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy