Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:28



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 03 kwie 2019, 18:01 
*

Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:35
Posty: 3
Pojazd: Suzuki katana ay50 LC
Witam
Myślałem że mam nie duży ale jednak ogromny problem z tym pojazdem mianowicie
W skuterze został zmieniony cylinder na 70ccm przez jakiś czas jeździło się dobrze ale zaczął ciężko odpalać więc zmieniłem cewko moduł na zamiennik za 160zł z alle... I odpala wręcz na dotyk ale okropnie przerywa cały czas od najniższych obrotów po najwyższe :( tzn nie rozpędzi się więcej niż 35-40 km/h na starym module ciężko odpala ale jak już odpali jedzie normalnie wyciąga ponad 80km/h (licznikowo) przyspieszenie szału nie ma chyba przez zbyt ciężkie rolki dałem 9g bo takie miałem akurat nowe pod ręką:/ już od tygodnia szukam przyczyny rozgrzebałem prawie wszystko kupiłem kolejny cewko moduł wraz z regulatorem napięcia i nic dalej to samo aha na zamienniku nie da się go zgasić z kluczyka a na oryginalnym normalnie gaśnie nawet na wysokich obrotach a na zamienniku nie ma o tym nawet mowy normalnie można wyjąć kluczyk i jechać tylko że bez świateł itp...
Męczę się teraz z zdjęciem magneta (strasznie mocno siedzi) chcę sprawdzić stator i klin ale wątpię czy to jego wina... Impulsator wymieniłem chociaż stary pewnie był dobry...
Błagam o pomoc! :)

Ps. gaźnik 17,5 dysza 70 czyszczony z 6 razy nowy króciec uszczelki zawór membranowy, świeca sucha ale czarnawa tłumik sportowy "arrow" uszczelniony

-- 03 kwie 2019, 17:59 --

Poradziłem sobie "chyba" z elektryką... Teraz jeszcze napęd :/ skuter jest zamulony tak do 60km/h i słaby pod niewielką górkę jedzie zaledwie 35-40 km/h ale po prostej jak już się rozpędzi do tych 60/65 to dostaje jakiegoś kopa i rozpędza się jak szalony do 80km/h mógłby nawet więcej ale pierdziele boję się :D rolki mam 9g i sprężynę centralną na sprzęgle niebieską... Na co polecacie zmienić? i co jeszcze zmienić?


Ostatnio zmieniony 02 kwie 2019, 22:16 przez scoot, łącznie zmieniany 1 raz
Przeniesione do odpowiedniego działu, następnym razem temat będzie usuwany.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy