Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:40



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 cze 2019, 13:01 
*

Rejestracja: 04 cze 2019, 12:45
Posty: 1
Pojazd: Skuter Router Grande
Witam jestem posiadaczem skutera Router Grande 4T 50 ostatnimi dniami zakupiłem zestaw do zwiększenia jego mocy a mianowicie

1. CYLINDER MORETTI 47MM
2. TŁOK 47MM KOMPLETNY Z PIERŚCIENIAMI, SWORZNIEM I ZABEZPIECZENIAMI
3. GŁOWICA UZBROJONA MORETTI Z POWIĘKSZONĄ KOMORĄ SPALANIA
4. WAŁEK ROZRZĄDU MORETTI
5. DŹWIGIENKI ZAWOROWE MORETTI WRAZ Z PODSTAWĄ
6. KOMPLET USZCZELEK SILNIKA


więc zabrałem się za składanie wszystko pięknie szło do czasu gdy musiałem ustawić rozrząd i założyć łańcuszek problem polegał na tym że jedynie jak mogłem założyć łańcuszek to musiałem ustawić pod kątem zębatkę rozrządu i założyć łańcuszek niestety co się okazało nie mogę wsadzić zebatki rozrządu na swoje miejsce tak aby tulejki osiadły na swoim miejscu,po prostu łańcuch wydaje się za krótki lub jest to wina czegoś innego,oczywiscie odkeciłem śrubę od naciągacza,wymiary cylindra i głowicy są takie same jak stare części od 50cc (chodzi o wymiar gabarytowy) bawię się z tym już dwa dni i nie mam pojęcia co może być przyczyną,zębatka rozrządu jest taka sama jak stara.


PS. Przepraszam za nieprofesjonalne określenia części ale niestety nie jestem zawodowym mechanikiem chociaż wiele rozumie.


tu podsyłam dokładne zdjęcie o co chodzi: https://tinypic.pl/rlp03kkb4sm0


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy