Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:31



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 02 sie 2017, 20:13 
*

Rejestracja: 01 sie 2017, 15:52
Posty: 1
Pojazd: Peugeot Satelis 125
Witam posiadam peugeota satelisa 125 z 2007r mam go kilka dni i robię podstawowy servis.
Jaki torx do odkręcenia śruby spustu oleju ?
Gdzie jest filt oleju
I jak dostać się do wkładu filtra powietrza jakiś dziwny ten filter mam bo w pisiuntkach 3-4 wkręty i filtr na wierzchu a tu nic nie ma do odkręcenia tylko duża pucha, i o to pytanie jak to rozebrać i co trzeba zrobić żeby się tam dostać , i ogólnie jaki tam filter idzie ? zwykły gąbkowy czy już jak w aucie papierowy ?
tak wygląda moja pucha tylko że siedzi w moto
http://www.serwis-skuterow.mb1.pl/fotki ... ietrza.jpg

-- 02 sie 2017, 21:13 --

mam problem z skuterem dziś zaczą coś świrować tzn

Wczesniej jak już wszedł na swoje obroty 9 tyś to ciągną do 100 bardzo ładnie i szybko i 9,5 miał przy 115 kmh teraz zaczą cos swirować i wchodzi do 8 tyś przez co rozpedza sie do tej setki kilka mi i wskazówa strasznie powoli i max wykręci 8,5 tyś i więcej niż 90 -100 kmh nie poleci i podczas jazdy jak juz wkęci sie na maxa te 8,5 tys i leci te 90-100 km/h to falują obroty, drugie to że na zimnym normalnie leci tak jak dawniej, a po trzecie to wchodzi normalnie chce iść do tych 9tys obortów ale jak juz dojdzie do o koło 8,700 to nagle jak by go odciąć i spada 8, 8,300 i leci strasznie mułowato, probówałem wywołać błędy czy ma jakieś ale jest czysty ? może być to wina filtrów ? kupiłem go 2 tyg i ich nie czyściłem bo wyżej problem bo nie wiem jak sie do niego dostać ...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 18 lut 2020, 19:24 
*

Rejestracja: 18 lut 2020, 19:21
Posty: 1
Pojazd: Peugeot satelis
Mam taki sam problem pomocy




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy