Dzisiaj jest 29 mar 2024, 17:02



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 13 paź 2021, 13:04 
*

Rejestracja: 11 paź 2021, 18:29
Posty: 1
Pojazd: Honda PCX
Witam !

Posiadam Honde Pcx z roku 2015 , Chcę naprawić w Niej napęd a konkretniej wymienić Sprzęgło ,dzwon ,wariator na Polini i co za tym idzie pasek . Nie chcę Paska Kevlarowego który jest najbardziej zbliżony wymiarami zbliżony do oryginału. Orginał Hondy ma wymiary 820 x 22.9 x 10,6 mm zamiennik na sklepie Mielocha Polini 870x21,8mm dedykowany do Mojego skutera oczywiście . Bardzo proszę o pomoc w doborze , niewiem czy jest to błąd na sklepie, błąd katalogu Polini czy po prostu pasek może być dłuższy aczkolwiek nie sądzę ... Z góry bardzo dziękuję za pomoc i Pozdrawiam !

-- 13 paź 2021, 13:03 --

Przepraszam za pisanie postu pod postem aczkolwiek nikt nie odpisał ,więc piszę to w celu pomocy innym w przyszłości . Napisałem do supportu Mielocha na komunikatorze i odpowiedz jaką usłyszałem to : nie wiem skąd wynika taka różnica w długościach , wiem jedynie żę polini sprzedaje ten pasek od 2015 roku i zero reklamacji z tego tytułu . Jeśli chodzi o Mnie to zamówiłem poprostu pasek OE .


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy