Dzisiaj jest 29 mar 2024, 13:36



Strefa czasowa UTC+1godz.





Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 kwie 2013, 19:27 
*

Rejestracja: 30 lip 2012, 1:53
Posty: 68
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Pojazd:
Siema mam aprilie rs 98r z silnikiem derbi gpr . Kupiłem ją nie odpalającą i teraz wszystko jest zrobione , pali i jeździ tylko nie ma ładowania . Jak wyjmę akumulator to jest tylko przednie światło nie ma kierunków i światła z tyłu . Proszę o szybko odpowiedź ponieważ motor jest mi bardzo potrzebny .

Edit:
Pojawił mi się kolejny problem jak dzisiaj jechałem do szkoły to wszystko ok ale jak wracałem to przejechałem 1km i zrobił buuu jak by paliwa nie miał . Stanąłem i po jakiejś minucie odpaliłem i po 500m tak samo . Jak w końcu dojechałem do domu to wyjąłem gaźnik , filtr powietrza i przeczyściłem i wyregulowałem . Dalej nic więc zmieniłem świecę i dalej tak samo . Nie mam już pomysłów a co do ładowania to odkryłem przyczynę prąd z cewki nie dochodzi do regulatora napięcia i nie ma ładowania .


Ostatnio zmieniony 29 kwie 2013, 22:08 przez Marcinek9921, łącznie zmieniany 1 raz

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy