Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:32



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 wrz 2019, 21:12 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 wrz 2018, 16:03
Posty: 13
Pojazd:
Siema.
Planuje niedługo kupić sportowe sprzęgło do Roxa,ponieważ ori '97 rok już jest na wykończeniu i startuje z bardzo niskich obr.
Na oku mam:
Malossi Fly Clutch
Stage 6 Sport Pro-ma wstępną regulację napięcia(2 poziomy chyba) i założył bym białe sprężynki(najmiększe) łapały by mniej więcej 4k obr .

Co do sprężynek Fly możecie napisać mi ich twardość BIAŁE ŻÓŁTE ZIELONE i ,które by odpowiadały mojemu setowi.
Które sprzęgło bardziej polecacie??? i czy po wymianie sprzęgła konieczna jest regulacją napędu(rolki itp) raczej nie,ale wole dopytać.

Set:
Motorforce 50 plus
Giannelli Extra chrome
Malossi Multivar
Dzwon RMS
itp.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 11 wrz 2019, 22:36 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
To że startuje z niskich obrotów oznacza że sprężynki do zmiany a nie sprzęgło. Sprawdzałeś stan okładzin? Prawie na pewno są dobre, moje z 1995r jeszcze miało 50% mięsa. Do tego setu nie potrzebne ci sportowe sprzęgło, kup zamiennik seryjnego albo używane seryjne i średnie sprężynki polini. Sportowe sprzęgła są do startów 7-9k (jak w moim przypadku) a nie zamulania 4k rpm. Wyprzedzając dalsze pytania, sportowe sprzęgło nie da ci lepszego kopa bo nie jest projektowane pod serię.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy