Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:08



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 18 lut 2019, 15:45 
**

Rejestracja: 21 cze 2012, 9:50
Posty: 227
Pojazd:
Mam mały problem po zakupie ledów i podłączeniu ich pod zółty kabel od właczenia świateł , a kabel zolty meski od statora w wtyczce zaizolowałem ,problem pojawił sie miesiąc po tzn swiatła działaja po wyłączeniu zapłonu tylko wtedy jak załączę wyłącznikiem . Napiecie na iskrowniku zolty 10-11v biały 18v powinno być ok 30-40 v ale ładowanie na aku jest 12,90-13,80v ,obrotomierz przestał działać ( nowy moduł nic ni daje ) i dodatkowo napiecie na ganziku od ssania jst tez 11v czy nie za małe ponieważ jak odpalam skuter to nie wchodzi na ssanie ma cały czas max 2 tys rpm ale ssanie po czasie robi sie ciepłe a wieca nie jest zalewana ,czy poprzez uwalony stator takie cyrki moga sie pojawic ?

-- 18 lut 2019, o 15:45 --

Panowie chce kupić stator m lecz w sklepie u mnie maja 4 przewody bez masy , a ja mam stator z masa , czy jak kupie stator bez masy i go podłącze to czy mase do przewodu żeńskiego do statora bede misiał podłączyć do aku ?


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy