Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:36



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 maja 2018, 16:20 
*

Rejestracja: 11 maja 2018, 16:13
Posty: 1
Pojazd: Benelli
Witam

Problem z odpalaniem skutera Benelli.

Posiadałem taką pompkę paliwa - Pompa paliwa RMS uniwersalna 2T, prawdopodobnie była uszkodzona wewnątrz (uszczelka) bo skuter nie chciał odpalać a paliwo się wylewało.
Dzisiaj kupiłem taki kranik paliwowy 3wlotowy.

Przejdźmy do kranika 3wlotowego.

jest 1 wejście na którym jest narysowana strzałka do wewnątrz więc tam jest podpięty wężyk z paliwem od baku.
jest 2 wejście na górze z którego da się ciągnąć powietrze - tam jest podpięte podciśnienie
jest 3 wejście a właściwie wyjście bo jest strzałka na zewnątrz tam jest podpięte paliwo do gaźnika.

Próba odpalenia z kopniaka - paliwo stoi w miejscu i nawet nie drgnie w kierunku kranika. Popsikam filtr powietrza lekko plakiem i skuter odpali na sekundę, przepali plaka i gaśnie. W czym problem?

pozdrawiam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 14 maja 2018, 18:32 
*

Rejestracja: 16 kwie 2018, 17:14
Posty: 15
Pojazd: Zipp Quantum RS 2T
Chyba źle podpięte ;) Nie wiem jak wygląda ta część którą masz ale jak w środku jest membrana to nie powinno dać się ciągnąć powietrza tak jak napisałeś.. tylko podczas ciągnięcia ustami da się czasem usłyszeć lekkie tyknięcie i koniec i nie powinieneś był w stanie więcej pociągnąć ;)

Jezeli wygląda tak jak po wpisaniu w google ;) to podciśnienie z tyłu a paliwo zgodnie ze strzałkami, może podpiąłeś na odwrót, a w środku może być zawór zwrotny




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy