Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:00



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 04 sie 2019, 21:49 
*

Rejestracja: 04 sie 2019, 20:35
Posty: 1
Pojazd: Keeway Matrix Racing Sport 50
Witam!

Mam problem z Keewayem. Skuterem rzadko jeżdżę, ponieważ głównie jeździ nim mój tata. Po odebraniu od mechanika (zgasł podczas jazdy i nie odpalił) - zauważyłem, że strzela jakby robił popcorn oraz wkręca się tylko do 5500 obrotów silnika. Bardzo mnie zaczęło to denerwować, bo teraz jego V-max wynosi ~35 km/h, a kiedyś rozpędziłem się do około ~76 km/h (70 ccm). Z kopniaka odpala od strzału. Próbowałem wyregulować gaźnik, lecz nic to nie dało. Dodam, że na stopce centralnej potrafi wkręcić się do około 9000 obrotów. Przyspiesza normalnie <-5,5k, wyżej zaczyna chrupać jak wcześniej.
Postanowiłem, że wezmę się za niego i powoli doprowadzę go do należytego stanu. Najpierw muszę pochłonąć trochę wiedzy. :mrgreen:

Filmiki słabej jakości oraz robiony na szybko, więc z góry przepraszam.

Jazda z manetką - OPÓR

Przyspieszanie

Przygazówka na stopce centralnej

Moim drugim kłopotem jest niedziałający elektryczny starter, a mianowicie... Kiedy włączam rozrusznik to słychać, że kręci i nic poza tym. Czy może to być wina zazębienia bendiksa? (nie widziałem nawet, żeby miał gdzie zazębić)

Na razie tyle, pytań będę miał więcej - tylko w tym momencie, one są najważniejsze.


Z góry dziękuję za każdą odpowiedź, pozdrawiam.


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy