Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:53



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 28 kwie 2019, 16:42 
*

Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:26
Posty: 1
Pojazd: Generic Cracker 50 2t
Witam wszystkich, mam taki problem z regulacją skutera.. Najlepsze działanie jest wtedy gdy śruba od składu mieszanki jest wkręcona na maks, co skutkuje pewnie zbyt bogata mieszanką. Gdy lekko ja wykrecam wolne obroty wzrastają, ale po dodaniu gazu muli, buuu i chce zgasnąć, niema mocy. Dopiero jak śruba wkręcona jest maksymalnie wkreca się na obroty, chociaż przy vmax czuć że praca delikatnie przerywa i nie jest to wszystko ile mógłby jechać. Gdzie może tkwić problem? Dodam że silnik minarelli horizontal w większości seria, na tych częściach wcześniej chodził lepiej, 5lat stał. Wymienione membranki, szczelnie skręcony gaźnik z dolotem, podcisnienie otwiera paliwo, gaźnik czyszczony, ssanie działa.. Świeca brazowawa w okolicy przeskoku iskry, wkoło gwint raczej czarny.. Filtr powietrza i paliwa czyste, szczelne, sprawdzone.. Co jeszcze mogę sprawdzić.. Czemu ta śruba musi być wkręcona całkiem aby wkrecal się na obroty i nie robił buuuuu...

Dzięki za pomoc, pozdrawiam,
Bartosz


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy