Dzisiaj jest 28 wrz 2024, 22:58



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2011, 15:15 
**

Rejestracja: 06 kwie 2010, 17:52
Posty: 276
Pojazd:
neosik58,popieram cię w 100%




_________________

My Aprilia SR'R :

http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t ... d469b6be03

Komentować :P


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2011, 21:11 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 mar 2011, 16:59
Posty: 50
Lokalizacja: Gniew
Pojazd:
za nie cały tydzień okaże sie kto jest lepszy ;)




_________________

Jest Moc Jest Wszystko !!!




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2011, 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 lis 2010, 21:18
Posty: 0
Lokalizacja: Legionowo - WWA
Pojazd:
Kllaudiiusz, Barca ,a kto inny? :?:




_________________

Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 28 kwie 2011, 23:32 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Jak Real wygrał jakiś Puchar to Barcelona potrafiła się zachować, jak teraz Barcelona wygrała to każdy ma coś do wygranej. To jest debilizm. A i nie zapominając co zrobił Real z pucharem- po prostu zdewastował. Wieśniaki.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 12:03 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Podi pisze:
Przyganiał kocioł garnkowi.

Taki ty kozak? Wędrówki do mnie to na pw jak masz coś a jak nie to zamilcz bo nie wnosisz nic do tematu.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 12:17 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2010, 21:06
Posty: 471
Pojazd:
Fenomen Barcelony polega na miedalności, wielu 'ekspertów' nie ogląda meczu tylko patrzy na statystyki. Co widzą ? Gigantyczne posiadanie piłki, która dla kogoś kto mecz oglądał, nie ma znaczenie, bo 3/4 podań jest na własnej połowie. Barca jest po prostu faworyzowana przed media, przykład ? Messi faluje, któregoś gracza Realu w pucharze króla, co mówi komentator ? 'Gdyby to nie był Messi moglibśmy uznać to za złośliwy faul.' Szczerze rzygam już tą całą Barceloną i ich nietykalnością. Jest to drużyna, która myśli, że w piłkę można grać ładnie tylko ich sposobem, nic bardziej mylnego. Dla mnie liga angielska, gdzie mamy szybką grę jest o wiele ciekawsza, bardziej męska. Z całym szacunkiem do piłkarzy barcelony ale nudzi mnie już oglądanie 11 geji na boisku, którzy trzymają się za ryj przy każdym kontakcie z przeciwnikiem. W tej chwili śmieją się z nich nawet osoby, które nie są związane z futbolem. Jedno jest pewne, nikt Barcelony już za te symulacje nie będzie darzył szacunkiem a w ewentualnym finale Manchester United - Barcelona, przy takim aktorstwie Busquetsa, Alvesa, Pedra i Villi, obawiam się, że Vidić przedwcześnie zakończy ich kariery.

Ave ;) Glory, Glory Man United !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 13:41 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Podi pisze:
Już kiedyś Ci posłałem wiadomość na PW na temat twojego cwaniakowania w jednym z moich tematów, ale jakoś odpowiedzi na nią nie uzyskałem.

Z plebsem nie dyskutuję który jest na dużo niższym poziomie intelektualnym niż ja, sorki wielkie :) .

Podi pisze:
Masz rację, najbardziej utytułowany zespół na świecie to wieśniaki...

Fenomen Realu był za czasów Figo, Carlosa, Zidana itp a nie teraz, teraz grają tam sieroty którzy nie potrafią przegrywać.

Podi pisze:
A tak w ogóle to ty udzielasz się w tym temacie, a nawet nie wiesz jakie nazwiska noszą poszczególni piłkarze, więc uwagi kierowane do mnie, że nie wnoszę nic do tematu zostaw dla siebie.

A czy ja muszę znać nazwiska wszystkich piłkarzy? Nie bo mi to nie jest nawet potrzebne do szczęścia. Zresztą w Realu nie ma piłkarzy którzy graliby na takim samym poziomie co kilka lat wcześniej.



Warn, gdybyś znowu obrażał się : "Za co?" to zaznaczam.
Trzymać poziom-i to tyczy się wszystkich.
Booyaka




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez czarekcw, łącznie zmieniany 2 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 15:04 
*

Rejestracja: 11 wrz 2009, 17:40
Posty: 69
Lokalizacja: Polska
Pojazd:
DzZz!ad-oo,
a nie było faulu na Alvesu?
W dzisiejszej piłce nie ma czegos takiego ze jak trafisz w piłke to faulu nie ma , Pepe weszedl konkretna nakladka ale w pilke trafil to jest fakt ale co z tego skoro pilka byla ewidentnie juz na nodze Alvesa?! CZERWNIEN ZASŁUŻENIE! To co moze faulu Flaminiego na Modriciu ( jezeli dobrze pamietam ) tez twoim zdaniem nie bylo?? Przeciez w piłke trafil?!
Barca robi teatrzyk i nie moza zaprzeczyc tego faktu ale jaki klub go nie robi? Włoska liga to jest jeden wielki teatrzyk.
Sinedd, angielska piłka tym sie różni ze jest bardziej siłowa mniej techniczna od hiszpanskiej , a wiadomo ze kazdy ma inny gust i tyle.




_________________

CPI SM




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 17:51 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 paź 2009, 23:46
Posty: 4078
Lokalizacja: wlkp
Pojazd:
Sinedd pisze:
Dla mnie liga angielska, gdzie mamy szybką grę jest o wiele ciekawsza, bardziej męska.

O wiele przyjemniejsza dla oka, podobnie jak liga francuska.
neosik58 pisze:
Na nsport mówili przed meczem że sędzia jest fanem messiego i że też przyjął od niego koszulkę.

Jemu ewidentnie należała się kartka.
czarekcw pisze:
Jak Real wygrał jakiś Puchar to Barcelona potrafiła się zachować, jak teraz Barcelona wygrała to każdy ma coś do wygranej.

Przecież nikt nie sadzi się do piłkarzy barcelony, a bardziej do całej "oprawy" towarzyszącej meczowi tj. chociażby cyrkom z sędziowaniem. To piłkarze barcy prowokowali podczas schodzenia do szatni.

Sam już nie widzę, aby real przeszedł dalej. Jednak podoba mi się gra Manchester'u i mam nadzieję, że w finale dadzą radę.




_________________

RoQs pisze:
jestem teraz na 1 roku zawodówki




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 21:51 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
Cytuj:
Warn, gdybyś znowu obrażał się : "Za co?" to zaznaczam.
Trzymać poziom-i to tyczy się wszystkich.
Booyaka


Ty sobie kpisz ze mnie, sprawa trafia do admina i w ten długi weekend jeszcze będziesz mi zdejmował te ostrzeżenie z uwagi na to, iż w tym samym temacie za przekleństwa nie dałeś warnu. A wiesz co to znaczy plebs? Już daję cytat:
Kod:
Pochodzący z języka łacińskiego termin plebs odnosi się do:

    * plebejuszy w starożytnym Rzymie (w czasach Republiki)
    * plebsu, niższej warstwy społecznej w Cesarstwie Rzymskim (dzieli się na miejski, wiejski; prawa i inne patrz: plebejusze)
    * plebsu miejskiego, warstwy społecznej w miastach średniowiecznych i wczesnonowożytnych


I to jest obraza zasługująca na warn? Lecz się człowieku.


Mało tego, dam ci drogi modzie link do regulaminu: http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=3
I tu zacytuję pewien artykuł:
Cytuj:
10. Na forum kategorycznie zabrania się przeklinania oraz używania słów i zwrotów uznanych za obraźliwe. Niekulturalne oraz niemoralne treści będą usuwane oraz karane ostrzeżeniami. Wstawienie innych znaków jako cenzura słowa nic nie daje - ponieważ kojarzy się z danym słowem, a tym samym odbierane jako przekleństwo co grozi WARNem!

A Neosik58 przeklinał i nie dostał WARN'u a moje słowo plebs nie jest uznawane ogólnie w społeczeństwie za obraźliwe, więc co? Mam cię w garści. Ale jeszcze jedna rzecz:
Cytuj:
18. Dział Off Topic jest po to aby pisać w nim wszelkie „głupoty”. Moderatorzy i Administratorzy forum nie ingerują w treść pisanych tam tematów i postów, chyba, że wyraźnie łamią któryś z punktów regulaminu.

Więc daje ci czas do soboty do wieczora aby się poprawić bo ja tobie nie popuszczę.

Ochłoń, to raz.
On "wycenzurował" przekleństwo. Moim zdaniem obraza kogokolwiek to rażące łamanie regulaminu. O poziomie intelektualnym, nie znając kogoś też średnio masz co się wypowiadać i można uznać to za obraźliwe. Gdybyś wyzywał kogoś od dziwki, to też próbował byś mi wytłumaczyć co to oznaczało w staropolskim języku?
Od takich spraw masz PW albo dział Sprawy Organizacyjne, to dwa.
Booyaka




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez czarekcw, łącznie zmieniany 4 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 22:04 
***

Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33
Posty: 594
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
Kiedys mialem szacunek do realu, teraz nie. Special one robi z igly widly. Po co wgl robi takie zamieszanie?? Ludzie kazdy symuluje faul. Nie wazne czy to liga hiszpanska czy polska... Di maria nie symulowal w tym meczu? Krystyna tez?? Wygral lepszy zespol i tyle... I tak dobrze ze real nie gral tak jak jesienia gdy dostal 5:0
Messi sam przeszedl pol boiska, ogral kilku obroncow i strzelil bramke. I nie mowcie ze ronaldo jest lepszy...
Real wygral jedyny puchar od kilkunastu lat i jeszcze Ramos go zniszczyl... Hahh zenada




_________________

Nie ważne, że masz benzyne we krwi. Ważne abyś w głowie miał olej.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 22:05 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
Nie interesuje się piłką,ale kibice Realu zachowują się jak dzieci w tej chwili,po porażce Barcy nie spotkałem się z takim płakaniem jak tu..




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 22:44 
***

Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33
Posty: 594
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
TZRfan pisze:
Nie interesuje się piłką,ale kibice Realu zachowują się jak dzieci w tej chwili,po porażce Barcy nie spotkałem się z takim płakaniem jak tu..


x2

Czy w realu gra tylko jeden zawodnik??




_________________

Nie ważne, że masz benzyne we krwi. Ważne abyś w głowie miał olej.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 22:49 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 lip 2010, 19:45
Posty: 275
Lokalizacja: Końskie
Pojazd: Yamaha Neos
TZRfan pisze:
Nie interesuje się piłką,ale kibice Realu zachowują się jak dzieci w tej chwili,po porażce Barcy nie spotkałem się z takim płakaniem jak tu..

Bardzo fajnie tylko powiedz czy w pucharze króla sędzia sędziował dla jakiejś ze stron ??? Nie i w tedy real wygrał a teraz co milion symulacji ze strony barcy i wszystko uznane i co 2:0




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 22:52 
***

Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33
Posty: 594
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
neosik58 pisze:
TZRfan pisze:
Nie interesuje się piłką,ale kibice Realu zachowują się jak dzieci w tej chwili,po porażce Barcy nie spotkałem się z takim płakaniem jak tu..

Bardzo fajnie tylko powiedz czy w pucharze króla sędzia sędziował dla jakiejś ze stron ??? Nie i w tedy real wygrał a teraz co milion symulacji ze strony barcy i wszystko uznane i co 2:0



Chlopie ty ogladales ten mecz?? Nie uznany jeden karny dla vilii i duzo innych sytuacji. Ale czy na necie bylo tyle beku ze strony barcy? NIE
Trzeba umiec przegrywac z honorem i akurat wtedy nie wygral lepszy... Mou umie tylko autobus ustawic i tyle




_________________

Nie ważne, że masz benzyne we krwi. Ważne abyś w głowie miał olej.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 22:55 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 mar 2008, 12:54
Posty: 1151
Lokalizacja: Mrągowo
Pojazd: Wir leben Autos
A co, sprawiedliwie byłoby 2:0 dla Realu zapewne? Wiele jest sytuacji że drużyna grająca w 10-tkę wygrywa spotkanie a że Real nie potrafił wygrać to już ich wina, skoro czują się tacy mocni to powinni wygrać. Teraz na Real to sikam ciepłym porannym moczem, kibicem Barcelony też nie jestem ale mecz oglądałem i widziałem co Ronaldo (jakże zachwalany przez wszystkich) wyczynia, rzuty wolne mu się naprawdę udały nie ma co.




_________________

Obrazek
"Tuskobus to ściema, szczaw jest prawdą."




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 23:00 
***

Rejestracja: 28 lut 2010, 19:33
Posty: 594
Lokalizacja: Śląsk
Pojazd:
Podi, jak sie broni 11 zawodnikami to nie wazne jak dobra byla by druzyna nie bedzie dalo sie strzelic... Tak jak mecz Hiszpani ze Szwajcaria chyba. Hiszpania wtedy przegrala bo ci sie bronili 11 zawodnikami. Pozniej poszla 1 kontra i strzelili im gola;/
To ma byc gra?? Dla mnie nie




_________________

Nie ważne, że masz benzyne we krwi. Ważne abyś w głowie miał olej.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 kwie 2011, 23:03 
*

Rejestracja: 22 lis 2010, 22:36
Posty: 38
Pojazd:
Pamiętacie akcje z Howardem Webb'em ?:D Też było głośno,tyle że wtedy cala Polska była zdeterminowana..czas leczy rany xD




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2011, 7:44 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2010, 21:06
Posty: 471
Pojazd:
TZRfan, trche śmieszne jest porównanie błędu sędziego, który praktycznie nic by nie zmienił bo Polska była tak beznadziejną, że i tak byśmy odpadli do kolejnego błędu sędziego w półfinale na korzyść Barcelony gdzie grają dwie drużyny o zbliżonym potencjale.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 kwie 2011, 10:52 
**

Rejestracja: 23 kwie 2010, 16:08
Posty: 450
Pojazd:
Wygrał lepszy i tyle. messi najlepszy zwodnik moim zdaniem zaraz po nim gigs, 2 bramka jaki rajd minął obrońców realu jak pachołki ;d




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy