Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 8:02



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
Post: 29 sty 2009, 14:44 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2009, 13:50
Posty: 83
Lokalizacja: Garwolin
Pojazd:
Witam.Miałem okazję kupić w holadii 2 tłumiki po okazyjnych cenach.Oba nowe.Jeden to LV ZX ktorego kazdy dobrze zna drugi to dla mnie jedna wielka zagadka.Tłumiki jeszcze nie przyjechały do polski wiec nie moge przetestować.beda za jakies 2-3 tygodnie.
Wrocmy jednak do tej zagadki.Jest to wydech Ninja Sport Pro. Próbowałem znaleść jego recenzje ale nie udało mi sie to.Nie jest raczej oferowany w polsce.Po dłuższym szukaniu udało mi sie znalesc zagraniczny sklep ktory go oferuje.Tu macie link http://www.scootertuning.ch/product_inf ... oriz-.html

Co o nim sadzicie??? Jak myślicie,co bedzie lepsze ZX czy ninja? Zalezy mi zdaniu jak najwiekszej liczby forumowiczów


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 15:13 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 paź 2007, 11:25
Posty: 300
Lokalizacja: Częstochowa
Pojazd:
Zalezy jaki masz skuter i o jakim tuningu myslisz. Słysząłm kiedyś miał ziomek tą ninje i był zadowolony. ZX nada ci sie tylko do seryjnego cylindra na większe pojemności nie daje rady i wogole jest do bani ten wydech:/ Kompletnie nie sprawdza się w Keeway. Mysle ze ta ninja może byc dobrym wyborem no i miał bys inny tłumik niż wszyscy. :mrgreen: Pozdrawiam :wink:




_________________

Krecikziomek.fotka.pl wbijać i dawać zapro...!!xD

nasza-klasa Konrad Strycharski tez wbijac i zapraszać!!!.

MZ ETZ 251 power.xD




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 15:17 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2009, 22:25
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
ZX zamiennik seryjnego. Ninja w miarę ok.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 15:19 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 paź 2006, 20:21
Posty: 447
Lokalizacja: Łomża
Pojazd:
nvu pisze:
ZX zamiennik seryjnego.


Haha, rozwaliłeś mnie tą wypowiedzią :mrgreen: Jak LV ZX jest zamiennikiem seryjnego to co mam powiedzieć o LV SP3 :roll: U mnie w 70ccm LV SP3 daje radę, więc LV ZX jeszcze bardziej będzie się spisywał. Miałem styczność z LV ZX w Aeroxie a z SP3 na codzień u mnie w Hondzie i wiem jak te wydechy się spisują. Nie gadajcie, że LV ZX to jakiś shit czy zamiennik seryjnego...




_________________

Pozdro, Carlos

Honda SJ70 Bali:
Polini Sport 70ccm
Hebo Next Generation
Leo Vince SP3
V-Max licznikowy: 95 - 100 km/h




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 15:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2009, 22:25
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Sorry pomyłka ZX do seryjnego cylindra. Pisałem na szybko ;). Do 70cc zbytnio się nie nadaje.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 15:24 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2009, 13:50
Posty: 83
Lokalizacja: Garwolin
Pojazd:
a wiec tak.. Mam yamahe slider (minarelli vertical) .Co do tunu.. jak narazie wszystko seria oprocz wydechu (mam starą wersję LV TT , dodał ok. 8km/h) Czekam na paczke od Pana Mielocha z paroma gratami. Miedzy innymi wario malossi,sprezynki sprzegla stage6 ...)
..być moze pokusze sie o cylek malossi sport.Dałoby to fajne osiagi a cena cylindrow do verticali jest bardzo nisko.Malossi sport -tylko 400zł




_________________

Yamaha Slider
Malossi Sport 70
Yasuni R
dello.. 17.5
malossi multivar
itp




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 16:10 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 sty 2009, 22:25
Posty: 88
Lokalizacja: Warszawa
Pojazd:
Tak 400 zł to cena która była, zobaczysz teraz jak nową dostawe mają malossi sport który do roxa kosztował 530 zł teraz w mielochu będzie ponad 700 kosztował.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 16:15 
**

Rejestracja: 23 lis 2008, 12:52
Posty: 303
Lokalizacja: Poznań - komorniki
Pojazd:
KeewayStunt pisze:
ZX nada ci sie tylko do seryjnego cylindra na większe pojemności nie daje rady i wogole jest do bani ten wydech:/


Skończ w końcu doradzać komuś jak nic o tym nie wiesz !! Jak czytam każdy twój post to mi się płakać chce , nic nie wiesz a jako pierwszy piszesz , pewnie żeby sobie postów nabić a nie komuś pomóc , Zx nie daje rady przy 70ccm ? To albo ty jesteś głupi albo nie umiesz regulować , miałem zxa przy SR silnik minarelli H z cylkiem polini corsa wario polini SP , sprzęgło polini 2G i seryjny gaźnik , i ten wydech spisywał się świetnie ! V-max realne 105 i super przyspieszenie , więc nie mów że jest za słaby do 70 i że jest do bani ! Dziwisz się czemu przy keewayu nie dawał rady ? bo to chińszczyzna , Silnik jest tylko tak samo zbudowany jak minarelli AC !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 16:19 
Ex Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 gru 2004, 16:50
Posty: 176
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Pojazd:
Zgodzę się z przedmówcą. U mnie w mieście sporo skuterów z Leo zxami śmiga i każdy jest zadowolony. Samych moich 3 bliższych znajomych je ma i sprawdzają się w 100 %. Co do 70cm3 na pewno nie jest to perfekcyjny wydech, ale kumplowi dawał radę =].




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 29 sty 2009, 20:14 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2009, 13:50
Posty: 83
Lokalizacja: Garwolin
Pojazd:
to sie zgadza.to naprawde dobry wydech.. Troszeczkę moze po pewnym czasie rdzewieć na kolanku ale tak to jest naprawde dobry kominek.

...myśle jednak że ta Ninja bedzie mocniejsza.. W tym sklepie z którego podałem link kosztuje 199euro.. czyli ponad 800zł !!! skądś musi sie brać ta cena.. Na zdjęciach widać ze końcówka sinelcera jest gruuuba..moze to oznaczać iż dobrze sie sprawuje przy 70cm




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2009, 9:03 
*

Rejestracja: 29 sty 2009, 17:16
Posty: 2
Lokalizacja: WWL
Pojazd:
JA tez mysle z ninja bedzie lepsze od leo zx. JA osobiscie jezdzilem aeroxem z tym leo i powiem wam ze jezdzilo sie beznadziejnie gorzej niz moj neos chodzil na seryjnym. Ale nie mowie ze on jest do niczego. Jak prawie kazdy wydech sportowy cos da. Ale do 70 ccm to jednak zbyt słaby wydeszek.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2009, 13:41 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 lis 2008, 18:03
Posty: 433
Pojazd:
Borek02 pisze:
JA tez mysle z ninja bedzie lepsze od leo zx. JA osobiscie jezdzilem aeroxem z tym leo i powiem wam ze jezdzilo sie beznadziejnie gorzej niz moj neos chodzil na seryjnym. Ale nie mowie ze on jest do niczego. Jak prawie kazdy wydech sportowy cos da. Ale do 70 ccm to jednak zbyt słaby wydeszek.


Hahaha.. Niektórzy mnie rozbawiają swoją wypowiedzią..


Po pierwsze- Rox z neosem już jest nieporównywalny, a jak rox z leo zx, a Twój seria, to już całkiem. Poza tym nie rozumiem, o co Ci chodzi w stwierdzeniu "powiem wam ze jezdzilo sie beznadziejnie gorzej niz moj neos chodzil na seryjnym"- wytłumacz, bo to śmiesznie brzmi.

Leo ZX to fajny tłumik do serii, porównywalny z Yasuni Z.




_________________

[center]~~~~~~Speedfight II LC~~~~~~

> LeoVince 70 Titanum HM.
> Stage6 Sport Pro Vario
> Stage6 Pro Pas
> Stage6 Double Layer
> Stage6 Hard
> Zaw. tył: Sebac High Performance
[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 30 sty 2009, 14:19 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2008, 16:19
Posty: 145
Lokalizacja: Prawie Poznań
Pojazd:
karpik pisze:
miałem zxa przy SR silnik minarelli H z cylkiem polini corsa wario polini SP , sprzęgło polini 2G i seryjny gaźnik


ta, a teraz wydech masz wcale nie lepszy, ale i tak bardzo daje rade, osobiście polecam Tecnigasa Next-R :mrgreen: miałem go przy serii, przy malossim sporcie, i teraz przy corsie i musze powiedziec ze jest bardzo łatwy w regulacji, i ogolnie bardzo dobrze daje sobie rade

ToMiX156 pisze:
Leo ZX to fajny tłumik do serii, porównywalny z Yasuni Z.


no bez przesady, ale bardzo od niego nie odstaje, tak zresztą jak Tecnigas




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 lut 2009, 16:19 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2008, 11:39
Posty: 40
Lokalizacja: warszawa
Pojazd:
Macie doradzać a nie się kłucić co Do Zx nada się do 70ccm kolega ma tuning klasa sport 70ccm i wydeszek własnie ZX i spoko chodzi Na tym ZX to dobry wydech zależy do jakiej klasy potrzebujesz co do tej ninjy nie wiem nie znam a co do keewayStunt więcej gadasz a mniej wiesz .... masz keeweya I szpanujesz bez obrazy popytaj się troche to ci powiedzą Jak mówisz ze ZX nadaje sie tylko do seri <lol2>




_________________

http://www.youtube.com/watch?v=UchUep7n ... annel_page KOMENTOWAĆ OCENIAĆ!
/43/3f3d6d18c8dacd59.gif[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 lut 2009, 23:22 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2009, 13:50
Posty: 83
Lokalizacja: Garwolin
Pojazd:
Jak tylko ninja i zx przyjadą do polski zrobię testy.Napewno będą obiektywne ponieważ oba wydechy są nowe.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lut 2009, 11:25 
**

Rejestracja: 23 lis 2008, 12:52
Posty: 303
Lokalizacja: Poznań - komorniki
Pojazd:
tylko pamiętaj o ściągnięciu blokad z tych wydechów jeżeli są nowe !




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lut 2009, 13:05 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 sty 2009, 16:02
Posty: 31
Lokalizacja: Kiełpino
Pojazd:
Borek02,
Cytuj:
JA tez mysle z ninja bedzie lepsze od leo zx. JA osobiscie jezdzilem aeroxem z tym leo i powiem wam ze jezdzilo sie beznadziejnie gorzej niz moj neos chodzil na seryjnym. Ale nie mowie ze on jest do niczego. Jak prawie kazdy wydech sportowy cos da. Ale do 70 ccm to jednak zbyt słaby wydeszek.


Zx daje rade przy cylindrach większej pojemności mój brat miał zx przy Cylindrze Hebo Manston Replica 70cc i nie dość ze dawał rade to nieźle zapier.... :mrgreen:




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lut 2009, 14:06 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 gru 2008, 11:39
Posty: 40
Lokalizacja: warszawa
Pojazd:
Jeśli chodzi o ZX są już testy lecz o ninjy tego nie powiem:P




_________________

http://www.youtube.com/watch?v=UchUep7n ... annel_page KOMENTOWAĆ OCENIAĆ!
/43/3f3d6d18c8dacd59.gif[/img]
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lut 2009, 14:54 
Zbanowany
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 maja 2008, 14:25
Posty: 139
Lokalizacja: Olsztynek
Pojazd:
XArekX pisze:
mój brat miał zx przy Cylindrze Hebo Manston Replica 70cc i nie dość ze dawał rade to nieźle zapier.... :mrgreen:


Kolego to jest samobójstwo, żeby ZX'a dawać pod Hebo :D




_________________

Keeway Matrix >Miderace<
Porting/Regulacja by Omnix




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 02 lut 2009, 20:36 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 sty 2009, 13:50
Posty: 83
Lokalizacja: Garwolin
Pojazd:
Dziwnie troche z tą ninja.W sklepie z którego podałem link w temacie nazywa sie Ninja Sport Pro ...natknołem sie wczoraj na coś takiego : http://www.easyparts.nl/showarticles_in ... Nitro.html

...ta nazwa Ninja Street Cup jest chyba prawdziwa.Znowy cena 200 euro (800zł)




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy