Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 16:29



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Offline
 Tytuł: Honda SFX 50
Post: 23 maja 2010, 17:05 
*

Rejestracja: 23 maja 2010, 16:47
Posty: 54
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pojazd: Benelli 491
Witam,
Pare dni temu kupiłem używaną honde sfx 50 jest to mój pierwszy skuterek leci tylko 50/53 z górki 55 na początku mnie to zadowolało ale teraz to nuda gość od którego kupiłem mówił że ściągnął blokadę z tłumnika ta pod schowkiem i coś gadał o czymś stożkowym i moje pytanie ile powinna ta honda jechać z blokadami ?Słyszałem że ten typ od którego kupiłem niby kiedyś zatar silnik ale chodzi gicior zajebi*cie przyśpiesza i ma dużo siły może trochę go naprawił mało jechał 10/20 to pościągał wszystkie blokady i teraz leci 55?Czytałem o tym ściąganiu blokad ale mógłby mi ktoś powiedzieć ,wystawić jakieś zdjęcia gdzie jest moduł,wariator i jak wygląda?W tych sprawach jestem zielony jeszcze nigdy przy tym nie grzebałem...


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
 Tytuł:
Post: 23 maja 2010, 17:46 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2010, 20:42
Posty: 51
Lokalizacja: Legnica [DL]
Pojazd:
Ja mam SFX'a więc powiem CI tak po odblokowaniu wariatora oraz wydechu leci ona jakieś 65kmh,na serii po odblokowaniu dobrym łącznie z modułem powinna jechać 75km/h.Moduł masz pod akumulatorem ;) ,a wariator po odkręceniu pokrywy silnika masz po jakby lewej,zresztą masz tu filmik :)
http://www.youtube.com/watch?v=IW-7ORlBzCk ,tam będzie widać wariator.
A jaką masz honde,który rok i czy wersja SPORT.




_________________

[center]Obrazek[/center]
[center]Moja <3
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=62093[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 maja 2010, 14:34 
*

Rejestracja: 23 maja 2010, 16:47
Posty: 54
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pojazd: Benelli 491
nie wiem muszę przeczytać a blokadę z wariatora ciężko jest ściągnąć?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 25 maja 2010, 15:45 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2010, 20:42
Posty: 51
Lokalizacja: Legnica [DL]
Pojazd:
Ściągasz taką tulejke i tyle ;)




_________________

[center]Obrazek[/center]
[center]Moja <3
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=62093[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 maja 2010, 15:26 
*

Rejestracja: 23 maja 2010, 16:47
Posty: 54
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pojazd: Benelli 491
a blokada w module czy coś takiego da rade to ściągnąć czy trzeba kupić moduł odblokowany?Ile by kosztował taki moduł nowy/używany i czy dużo jest w stanie odblokować??




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 maja 2010, 15:36 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 maja 2010, 20:42
Posty: 51
Lokalizacja: Legnica [DL]
Pojazd:
No to tak ,P.Mieloch możę Ci ściągnąć moduł Malossi TC-UNIT za 650,- wiem że dużo,ale żaden inny nie będzie pasował do hondy ,chyba że własna przeróbka (pasuje od x8r) ,jako że my mamy DC-CDi ,a nie AC-CDI to żaden z alledrogo nie podejdzie.Moduł myśle że u nas to podstawa ,ponieważ nie ma co ładować dalej skoro i tak będzie odcinać przy tych 67 ,co z tego ze sie szybko rozpędzisz jak odetnie obroty.




_________________

[center]Obrazek[/center]
[center]Moja <3
http://www.forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=62093[/center]




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 26 maja 2010, 18:21 
*

Rejestracja: 23 maja 2010, 16:47
Posty: 54
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pojazd: Benelli 491
Po czym poznać czy honda jest sport czy zwykła??Ty masz kupiony ten moduł?Ile blokad ściągnąłeś i z czego :D?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 27 maja 2010, 20:18 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2009, 8:38
Posty: 821
Lokalizacja: M-ów
Pojazd:
Np; większy gaźnik , większa dysza , cylinder , dzwon sprzęgło , wariator , komin ...




_________________

Silnik, dwa koła i mina wesoła/ Stelaż, klatka i duża zębatka




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 01 lip 2010, 14:20 
*

Rejestracja: 01 lip 2010, 14:13
Posty: 118
Lokalizacja: Legnica
Pojazd:
ja zamówiłem zwykły moduł do sfx'a 100 dałem osiągi się poprawiły o niecałe 5km/h teraz jedzie 50 z górki prawie 60:P. Ja też niewiem jak ściągnąć blokade a dobija mnie ta wolna jazda . A ta tulejka to gdzie koło wario jest?? jak ją sciagne rolek od waria nie skrusze?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2010, 21:39 
*

Rejestracja: 14 sie 2010, 21:32
Posty: 3
Pojazd:
witam, mam rowniez honde sfx 50 ktora niedawno kupilem w holandii. skuter jak skuter troche poobijany tu i tam peknieta owiewka ale pospawalem troche polakierowalem i zaczyna jakos wygladac :-) aku jest do niczego wiec starterem nie zapala ale jak podlaczylem do auta na kable to pali od strzala ze startera, z kopki zreszta tez pali...ł za pierwszym razem ale cos nagle mu sie stalo i jak go zapalilem i troche pochodzil to nagle zgasl i potem nie dalo sie juz go odpalic a wczesnej bezproblemowo za kazdym razem i na zimnym i na cieplym, jechal max 55km/h z gorki 60km/h. po tym jak zgasl to kopka juz nie zapalil, ale podlaczylem znowu kable do auta i ze startera zapalil ale trzeba bylo dac lekko gazu, jak juz odpalil to ciezko na obroty wchodzi lub powiedzmy nie na pelne obroty, i to nagle sie zaczyna problem bo z gazinka leje sie paliwo ciurkiem. co to sie dzieje? odstal troche i zbnowu go odpalilem juz nawet na kopke pali i pojechalem kawalem bo jakby lepiej zaczal chodzic ale tu zas problem bo jak sie jedzie do 20-25km/h to jeszcze jakos jedzie i zbiera sie dobrze ale potem powyzej to rozpedzi sie do 4-50i nagle dusi sie i gasnie ub trzeba odpuscic gaz bo zaleje sie i zgasnie. jaka moze byc przyczyna takiego czegos? dodam ze zanim zaczal szwankowac nic nie krecilem przy gazniku ani podobnych rzeczach. POMOCY !!! :-)))




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 14 sie 2010, 22:21 
*

Rejestracja: 04 lip 2010, 10:35
Posty: 16
Pojazd:
rozkręć gaźnik i poruszaj pływakiem... zobacz czy tam wszystko gra... A jaka masz dysze? Zobacz tez w jakim stanie są membranki i czy żaden paproch tam się nie dostał?




_________________

Cylinder Polini Sport 70cc
Wał korbowy Top Racing STD
Wariator Top Racing SV1
Sprężynki sprzęgła Top Racing +50%
Sprężyny dociskowe Top Racing +30%


Ostatnio zmieniony 14 sie 2010, 22:22 przez damian199511, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sie 2010, 21:38 
*

Rejestracja: 14 sie 2010, 21:32
Posty: 3
Pojazd:
co do dyszy to nie wiem jaka mam,
:) jak ja to rozkrece to ....na pewno cos mi zostanie kiedy juz wszystko poskladam i dopiero sie zacznie :)))
jak sciagne filtr paliwa to jest lepiej a jak zaloze to dusi sie szybko
no ale mimo iz bez filtra to na wyzszych obrotach jakby w pewnym momencie brakuje mocy jakby cos odcinalo paliwo i sie dusi wystarczy odpuscic gaz i jest dobrze no ale pelnej mocy nie mozna uzyskac


Ostatnio zmieniony 15 sie 2010, 21:39 przez jarek79kk, łącznie zmieniany 1 raz



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 15 sie 2010, 22:42 
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2009, 8:38
Posty: 821
Lokalizacja: M-ów
Pojazd:
załóż filtr paliwa od malucha...




_________________

Silnik, dwa koła i mina wesoła/ Stelaż, klatka i duża zębatka




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 17 sie 2010, 7:47 
*

Rejestracja: 14 sie 2010, 21:32
Posty: 3
Pojazd:
witam ponownie
dusila sie bo zapchany byl filtr powietrza
jak sie zaczyla dusic to sciagnalem filtr zeby zajrzec w gaznik i zapalila
jak juz zapalila to zaczela sie dusic na wyzszych obriotach podczas jazdy bo zas jadac bez filtra dostawala za duzo powietrza
wczoraj zalozylem filtr powietrza nowy i smiga jak dawniej :)))




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 24 sie 2010, 14:33 
*

Rejestracja: 23 maja 2010, 16:47
Posty: 54
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pojazd: Benelli 491
Poradzi ktoś jakie założyć rolki i dysze by poprawić osiągi?uzyskam w ogóle jakiś efekt?


Prosiłbym o linka do allegro :(




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 gru 2012, 14:18 
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 kwie 2012, 12:43
Posty: 7
Lokalizacja: gniezno
Pojazd:
Ja sobie kupiłem wydech zx i dostałem rolki i sprężyny sprzęgła i śmiga jak na jęta i wbija na koło jak nie wiem i 60km/h cały czas a jechała mi kiedyś 50km/h to okazało się że rolki się blokowały i wymieniłem. A jak nie chce wejść na obroty i gaśnie to najlepiej wyczyścić gaźnik i po sprawie :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2013, 22:32 
*

Rejestracja: 18 kwie 2013, 22:26
Posty: 2
Pojazd:
Witam posiadam honde sfx 2005 rok

ja już nie mam takich problemów jak państwo ponieważ założyłem do niej filter stożkowy który zmienił jej ryk :P ale także poprawił osiągi o 15 Km

tylko mam jeden probłem ma ktoś używany wydech do sprzedania tanio?




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2013, 22:41 
*

Rejestracja: 18 kwie 2013, 22:26
Posty: 2
Pojazd:
cHCE KTOR kupic honde sfx 2005 r jak cos to piscie na gg 8220870




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 22 kwie 2013, 19:40 
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 kwie 2011, 12:30
Posty: 322
Lokalizacja: Jelenia Góra
Pojazd: Honda Bali
Szataneek, nie ma opcji żebym ci uwierzył że na serii stożek dał ci 15 km/h :roll:
a co do kolgi to w hondce na seryjnych częściach możesz więcej niż te 55 nie wyciągnąć,ale jak byś miał kasę na np wario, tłumik to trochę poprawisz te osiągi ;)




_________________



ZaPrAsZaM SeRdEcZnIe


moja-hondka-d-zapraszam-t361460.html




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
 Tytuł:
Post: 23 kwie 2013, 12:39 
*

Rejestracja: 23 maja 2010, 16:47
Posty: 54
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Pojazd: Benelli 491
hehe ktoś odświeżył temat a akurat będę robił tego sfxa, 13k km przejechanych to dużo? czy dziury w przyśpieszeniu zależą tylko od rolek ? u mnie w tej hondzie zawsze jak schodzi z obrotów to coś kolebocze jak by właśnie rolki się ślizgały ale gość mi powiedział że nowe były sam nawet nie mogę sprawdzić bo nie mam tego klucza żeby zablokować wał czy co tam ;p


@edit
Odpiąłem moduł wygląda jakby ktoś chciał go odblokować:


Obrazek

W sfxach są moduły Shindengen?

W tej hondzie została wycięta ślepa kiszka, tuleja z wario i dalej jest jakby zablokowana do tego denerwuje mnie to że się drze a nie jedzie ostatnio wymieniłem cylinder bo się przytarł oryginalny po włożeniu jechała tylko 40km na prostej i po lekkim dotarciu jakieś 150km zaczęła trochę lepiej chodzić pytanie czy odblokowanie tego modułu(jeżeli jest zablokowany) coś da? na prostej teraz wyciskam 45... Zastanawiam się nad kupnem wydechu LeoVince bo mam okazję tylko pytanie czy się opłaca bo wydam z 200 zł a jak nic nie da to będzie strata kasy


Co myślicie o tym module:
http://allegro.pl/modul-c-d-i-racing-ho ... 40660.html

Ten 2 chyba by pasował:
http://allegro.pl/modul-zaplonu-honda-s ... 82646.html


Ostatnio zmieniony 23 kwie 2013, 14:01 przez tetley, łącznie zmieniany 5 razy



Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy