Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:05



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 21 lut 2021, 23:27 
*

Rejestracja: 21 lut 2021, 16:28
Posty: 2
Pojazd: Yamaha neos
Zaczynam projekt Yamahy Neos 2t wstępnie już dobrałem części które myślę że jako tako by dawały radę dobrze wstawać bo nie ukrywam że raczej będzie ona głównie do stuntu. Podkreślę ze nie jestem specjalistą dlatego jeśli ktoś w ogóle przeczyta te wypociny to fajnie by było jakby mi coś doradził bądź odradził bo chce żeby ona jako tako dawał sobie radę na tym kole i żebym nie musiał jej szarpać z całej siły tylko ewentualnie jej trochę pomoc..
O to co udało mi się dobrać po swojemu..

-Cylinder polini sport 70cc

-docelowo ma być Yasuni R ale na razie myślałem nad Technigas Next R, Arrow Extreme, Giannelli Reverse, Leovince TT, Giannelli Rekord, Laser x-pro ale ten chyba odpada bo nigdzie nie mogłem go znaleźć

-Wal zostawić serię o ile się nie okaże że ma jakieś luzy tylko zmienić lozyska na teflonowe i nowe łożysko korby

-Gaźnik dellorto PHBG 19mm ale też myślę żeby zaoszczędzić i dać TEC ECO PHBG 19mm

-Stożkowy filtr duży gąbkowy

-Zawór membranowy z króćcem Stage6 mk2

-Modul CDI moretti tuningowy

-Wariator Stage6 Sport Pro bądź Polini Hi-Speed

-przeciwtalerz/wentylator Mallossi Ventilvar

-Pasek Polini Kevlar

-Sprzęgło Polini For Race 3G bądź Malossi Fly

-Dzwon Polini Speed Bell

-Boost Bottle Stage6

-Zmienić przełożenia tylko jeszcze nie wiem co i jak

-wszystko odpowiednio wyregulować u kogoś kto się na tym zna rolki sprężyny idp.

I właśnie się zastanawiam czy taki setap będzie dobrze hulał dlatego jeśli masz jakąś poradę uwagę cokolwiek to daj koma czy coś


EDIT: Jesli o czyms zapomnailem a pomoze mi osiagnac oczekiwany efekt to tez daj znac co jeszcze moge dorzucic


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Offline
Post: 22 lut 2021, 22:15 
Stróż Forum

Rejestracja: 16 lip 2012, 17:19
Posty: 4379
Pojazd:
Witamy kolejny projekt na forum !
Co do zdjęć to możesz wstawić np. na imgur, chętnie pooglądamy sprzęt !
Set wydaje się ok, aczkolwiek montaż łożysk polimerowych jest problematyczny, spokojnie c3 metal wystarczą do poliniacza. Jak nie masz pewności co do wału to już te 300pln na top racinga lepiej poświęcić dla spokoju,a przyoszczędzić na np. króćcu i zaworze oraz boost bottle.




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 24 lut 2021, 12:29 
*

Rejestracja: 20 sty 2021, 23:49
Posty: 27
Pojazd: Yamaha Aerox
Witamy kolejny projekt! :lol:
-Jak sprzęt ma być do stuntu to polecam wydechy niskoobrotowy np Leo ZX często polecany przez osoby co latają na kole, Yasuni R za mocny
-Przy takim lataniu przydałby się wał mocniejszy, teraz Top Racing kupisz za ok 350zł...
-Gaźnik polecam oryginalny Dellorto, wszystkie inne tańsze zamienniki np Tec to loteria (problemy z regulacją, nie nadążają podawać paliwa)
- moim zdaniem nie ma sensu wydawać pieniędzy na moduł CDI no chyba, że masz zablokowany
- tak samo z króćcem i zaworem, to się montuję do tuningu poziomu min racing, do sporta wystarczy oryginalny tylko płytki zaworu zmienić
- reszta jest ok :D




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Offline
Post: 01 mar 2021, 20:47 
Główny Dowodzący - Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 kwie 2010, 14:29
Posty: 8323
Lokalizacja: Wielkopolska
Pojazd: Citroën Xsara II VTR Coupe
Imię: Mateusz
Plany są naprawdę spore. Chętnie zobaczyłbym zdjęcia.




_________________

https://www.youtube.com/watch?v=wY-1Xa20Hb0 <= Zostaw SUBA! Dziękuję !

DOŁĄCZ DO NASZYCH GRUP SPRZEDAŻY :

:arrow: https://www.facebook.com/groups/skutermaniacy/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maniacymoto50/
:arrow: https://www.facebook.com/groups/maxiholicy/




Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy