Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 14:17



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 11 sie 2017, 16:21 
*

Rejestracja: 11 sie 2017, 15:51
Posty: 1
Pojazd: Yamaha Xmax
Witam, pacjent to skuter X-max 125 z założonym kit'em Malossi 183cc z modułem F Master, oryginalny wydech i oryginalny wałek rozrządu czyli program/mapa 1.
Wszystko w jak najlepszym porządku poza tym, że skuter nie równo pracuje na niskich obrotach. Objawia się to szarpaniem (szybciej,wolniej) przy próbie jazdy z niewielką prędkością 15-20 km/h.
Obroty na postoju są idealne przy wyższych prędkościach również bez zastrzeżeń. Na stojaku i przy delikatnym operowaniu manetką obroty mnie więcej w momencie załączenia sprzęgła zaczynają się "łamac" przy mocniejszym odkręceniu manetki wszystko ok.
Kalibracja przepustnicy oczywiście zrobiona, przy ręcznym operowaniu trymerami F Master dla niskich i średnich obrotów brak ewidentnej poprawy mimo że słychac po pracy silnika że owa regulacja działa.
Sprzęgło nowe, rolki nowe, nic podejrzanego w "napędzie" nie znalazłem. Co jeszcze mogę zrobic / sprawdzic?
Pozdrawiam


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy