Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:56



Strefa czasowa UTC+1godz.





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Offline
Post: 08 maja 2018, 10:40 
*

Rejestracja: 08 maja 2018, 10:23
Posty: 1
Lokalizacja: Kraków
Pojazd: Piaggio NRG
Imię: Dawid
Witam,
Dojeżdżając dziś do biura projektowego gdzie pracuje na co dzień z uwagi na korki zatrzymywałem się time by time. Zdarzyło się że silnik zgasł sam (kilka razy) z uwagi na potrzebę zatrzymanie się na obrotach postojowych (czasem gaśnie, tak ma). Do sedna, przy jednym zgaśnięciu silnika i szybkim ponownym włączeniu zauważyłem że przestały działać kierunkowskazy, a ponieważ w pracy awaria systemu i musiałem wracać bo wolne to resztę drogi (wielopasmowa w większości) musiałem ustawiać się na pasach używając rąk do sygnalizacji zmiany pasa. DO tego przy próbie włączenia (przy powrocie) nie było zasilania (odpaliłem mechanicznie kopką). Nie wiem co mogło to spowodować ani jak można będzie jak najszybciej przywrócić skuter do dawnej sprawności. Dodam że nigdy wcześniej nic podobnego się nie przydarzyło.
Pozdrawiam, Dawid

-- 08 maja 2018, 10:40 --

Myślę że wniesie coś do tematu fakt że światła (krótkie, długie również) działają bez zarzutu. Kierunkowskazy za to w ogóle bez odzewu.
Akumulator został wymieniony ubiegłego sezonu (japoński, najlepszy dostępny, dedykowany do tego modelu)

Model: Piaggio NRG Power 50
Rocznik 2007r. wersja chłodzona cieczą


Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  



Powered by phpBB © 2007 Group serwis komputerowy